ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Απάντηση
dimitris savva

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

Laurona έγραψε:Δημητρη μου ουτε Αγγλία εν εχει τοσες φασσες γθα να τες παιξεις τζινες ουλλες :lol:
Αφού ρε Χρυσανθε τοσα ταισματα που ακούσαμε εν δυνατό να μην δώσω πάνω σε ενα? Καρεκλουα εν θα παρω γιατι εν να εβρω στο κατω κάτω παω σε σκοπευτήριο και παίζω δισκους ψιλους σαν τα περάσματα της φασσας :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2013, 18:04
Τοποθεσία: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑΣ

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »

Ευχομαι καλή κυνηγετική περίοδο με ασφάλεια και επιτυχίες.!
Καλή ¨έναρξη" για αύριο σε όλους και ιδίως στους ιδιογομωτές εύχομαι να απολαύσουν τα φυσίγγια τους με σεβασμό στο θήραμα και στους συναδέλφους κυνηγούς πρωτίστως.
"Αν δεν μπορείς να εξηγήσεις κάτι με απλά λόγια, τότε ούτε εσύ ο ίδιος το έχεις καταλάβει πολύ καλά.!!!"
Albert Einstein
Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ έγραψε:Ευχομαι καλή κυνηγετική περίοδο με ασφάλεια και επιτυχίες.!
Καλή ¨έναρξη" για αύριο σε όλους και ιδίως στους ιδιογομωτές εύχομαι να απολαύσουν τα φυσίγγια τους με σεβασμό στο θήραμα και στους συναδέλφους κυνηγούς πρωτίστως.
Επίσης φιλε Κωνσταντίνο πάντα με επιτυχίες ;)
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Laurona »

dimitris savva έγραψε:
Laurona έγραψε:Δημητρη μου ουτε Αγγλία εν εχει τοσες φασσες γθα να τες παιξεις τζινες ουλλες :lol:
Αφού ρε Χρυσανθε τοσα ταισματα που ακούσαμε εν δυνατό να μην δώσω πάνω σε ενα? Καρεκλουα εν θα παρω γιατι εν να εβρω στο κατω κάτω παω σε σκοπευτήριο και παίζω δισκους ψιλους σαν τα περάσματα της φασσας :lol: :lol:

Μεν σκεφτεσε για καρεκλες τιποτε .
Ειτε φάσσα πεις οτι παεις ειτε στο clearance το ιδιον ενει :lol:

Επιλογες απο απο απλη ττορενη μεχρι μπαρ στουντ η καναπε :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
dimitris savva

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

Τώρα να δω αν σηκωστώ πρώτα να πάω. Μετά γυρευουμε και καρέκλα. Άφησε τον κόσμο να κυνηγήσει το πρωι στο τάισμα και εγώ θα παω στο νερό το δειλης.
Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

2 φασσες σήμερα το πρωί η μια σε οριακή βολή με A1 και lb6 στα 32 γραμμάρια με νο 4 και η αλλη με Α1 32 νικελ νο6 ;)
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από nike powder »

7 φασσες στο εδαφος με 28και29 γρ!!!(τεσ 4 πηρα σπιτι)
Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

Laurona έγραψε:Αντρικο εν παεις καλα.
Σημερα δτο εκπαιδευτικο ψηθηκα.
Καλυτερα βάλε πιο λιες χαρτουτσιες κ πάρε μαζι σου μαγιο κ παγονιερα :D
Τελικά φίλε είχες δίκιο ος τες 11 άντεξα και εδιπλοσα τα ;)
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Ο κύριος αυτός μου είπε ότι σε όποιον καιρό και να τις χρησιμοποιήσω δεν χάνουν Εικόνα
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
andreas78

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από andreas78 »

Χμ...
Doctor(Respect),
Όντως, φαίνονται όμορφες και αξιόλογες κατασκευές, δεν εχουν καποιο τυπωμα, άρα μπράβο στον συνάδελφο ιδιογωμοτή που γέμισε αυτα τα NSI(νομίζω).

Απο επιστημονικής μεριάς τωρα και ασχέτως το πως ειναι γεμισμενα, αγαπητέ Mr Doctor, θα ήθελα να σε πληροφορήσω, πως διαφωνώ με την θέση του συναδέλφου που τα κατασκεύασε.
Ο λογος απλός, αν εγώ, που τυγχάνει συχνά :D , ρίξω στον γάμο του Καραγκιόζη..... :lol: , αν αυτα τα φυσιγγια, δεν εχουν τον απαιτούμενο μηχανισμό, παρακολούθησης και κρούσης, του υπταμενου ή επίγειου στόχου που θα σημαδεψω, τοτε δε νομίζω να ισχύει η αναφορα του φίλου, ούτε 10 μποφόρ αέρα, δεν θα μπορέσουν να μετακινησουν τα σκαγια, προς την σωστη κατεύθυνση...... :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”