ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nicolasyp
Full Member
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 01 Αύγ 2012, 13:37
Τοποθεσία: nicosia

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από nicolasyp »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΑΝΔΡΕΑ ΤΟ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΝ ΜΟΥ,ΟΙ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ...ΟΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ....ΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ,ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ;)


φιλε.. απο τες δοκιμες που εκανες με LB6, μηπως μετρησες και ταχυτητες που αναπτυσουν? διεροτουμαι κατα ποσον αναπτυσουν διαφορετικες ταχυτητες σε σχεση με συμβατικους συνγκεντροτηρες με αμορτισερ.. ευχαριστω εκ των προτερων!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

nicolasyp έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΑΝΔΡΕΑ ΤΟ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΝ ΜΟΥ,ΟΙ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ...ΟΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ....ΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ,ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ;)


φιλε.. απο τες δοκιμες που εκανες με LB6, μηπως μετρησες και ταχυτητες που αναπτυσουν? διεροτουμαι κατα ποσον αναπτυσουν διαφορετικες ταχυτητες σε σχεση με συμβατικους συνγκεντροτηρες με αμορτισερ.. ευχαριστω εκ των προτερων!
ΦΙΛΕ ΝΙΚΟΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΤΡΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΗΜΑΝΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙΣ ...ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΙΣΤΟΝΙΟΥ Η ΤΟΥ ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ 4-5m/s+-!!!

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΤΟ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟ ΜΕ "ΤΥΧΑΙΟ" ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

LB6+ΦΕΛΛΟΤΑΠΑ
1)402.1
2)401.8
3)405.1
4)396.1
5)398.7====ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 400.7m/s.......ΔΙΑΚΥΜΑΝΣΗ 9.5m/s

DRAGO
1)398.5
2)404.4
3)398.4
4)403.3
5)399.4====ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 400.8m/s........ΔΙΑΚΥΜΑΝΣΗ 6m/s
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Nikos77

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Nikos77 »

Ο LB6 δημιουργούν διαφορετικές καμπύλες καύσεως ως προς την προανάφλεξη της πυρίτιδας και σε σχέση με τους συμβατικούς συγκεντρωτήρες, απλά διευκολύνουν την ανάφλεξη της πυρίτιδας και σε αρκετές περιπτώσεις χαμηλώνουν ελαφρά τις μέγιστες πιέσεις! ;)

link: http://www.idiogomosi.com/pages/posts/k ... is-454.php
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Nikos77 έγραψε:Ο LB6 δημιουργούν διαφορετικές καμπύλες καύσεως ως προς την προανάφλεξη της πυρίτιδας και σε σχέση με τους συμβατικούς συγκεντρωτήρες, απλά διευκολύνουν την ανάφλεξη της πυρίτιδας και σε αρκετές περιπτώσεις χαμηλώνουν ελαφρά τις μέγιστες πιέσεις! ;)

link: http://www.idiogomosi.com/pages/posts/k ... is-454.php
ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΙΚΟ....ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΦΡΑΞΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΒΖ20 ΑΝΤΙ ΦΕΛΛΟΤΑΠΑ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΟΥ ΤΟ ΥΙΟΘΕΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ...

ΠΙΣΤΕΥΩ...ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΑΛΕΟΤΕΡΑ....ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΜΕ ΤΟ ΒΖ20 + ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΡΦΩΜΕΝΑ ΟΠΩΣ Η ΦΕΛΛΟΤΑΠΑ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
nicolasyp
Full Member
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 01 Αύγ 2012, 13:37
Τοποθεσία: nicosia

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από nicolasyp »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Nikos77 έγραψε:Ο LB6 δημιουργούν διαφορετικές καμπύλες καύσεως ως προς την προανάφλεξη της πυρίτιδας και σε σχέση με τους συμβατικούς συγκεντρωτήρες, απλά διευκολύνουν την ανάφλεξη της πυρίτιδας και σε αρκετές περιπτώσεις χαμηλώνουν ελαφρά τις μέγιστες πιέσεις! ;)

link: http://www.idiogomosi.com/pages/posts/k ... is-454.php
ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΙΚΟ....ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΦΡΑΞΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΒΖ20 ΑΝΤΙ ΦΕΛΛΟΤΑΠΑ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΟΥ ΤΟ ΥΙΟΘΕΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ...

ΠΙΣΤΕΥΩ...ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΑΛΕΟΤΕΡΑ....ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΜΕ ΤΟ ΒΖ20 + ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΡΦΩΜΕΝΑ ΟΠΩΣ Η ΦΕΛΛΟΤΑΠΑ!




σας ευχαριστω συναδελφοι για τα tips!
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

2014-10-28 21.57.12.jpg
ΠΑΝΕΤΟΙΜΟΙ!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Dimitris »

Με τί πυρίτιδα?
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

Dimitris έγραψε:Με τί πυρίτιδα?
A0 X 36
Nikos77

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Nikos77 »

Ας βάλουμε και μερικά βιντεάκια! ;)

ΟΜΟΑΞΟΝΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ



ΟΜΟΑΞΟΝΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΡΟΦΕΙΟΥ ΜΕ ΑΞΟΝΑ



ΠΡΩΤΗ ΔΟΚΙΜΗ A5S

Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

Καλό και ασφαλή κυνήγι παιδιά αν και φέτος είναι χάλια τα πράγματά
Πρώτη σειρά και δεύτερή σειρά Αο στα 34 και 3η Α1 στα 32 ;)
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”