ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Απάντηση
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από vti-chris »

Ξέρει κανείς τις σημερινές τιμές των διαφόρων υλικών ιδιογόμωσης.
Γνωρίζω κάποια γενικά αλλά αν ξέρει κάποιος πιο συγκεκριμένα καταστήματα και τιμές υλικών να φτιάξουμε ένα τιμοκατάλογο θα ήταν χρήσιμο.
Μπορείτε να μου στείλετε και Π.Μ. αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
axerkwtis

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από axerkwtis »

Apologoumai gia tous latinikous xaraktires mpainw apo to kinito..
Kapoios na mas pei ti megisti posotita piritidas pou mporei kapoios na promitheutei k pou akribws dilwnetai auti i posotita?exw mixani mec k 2 tetradia grafomena k diafores dokimes p ton gero m
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από vti-chris »

1Kg σήμερα...1Kg σε 3-4 μέρες...κ.ο.κ.
με άδεια κυνηγίου από καταστήματα που πουλούν πυρίτιδα.

Εννοείται ότι θα την χρησιμοποιάς σε αυτές τις 3-4 μέρες για να μην υπερβείς το όριο που δικαιούσε να έχεις στο σπίτι αποθηκευμένη.

Διορθώστε με αν κ'ανω λάθος... :|
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΜΕΧΡΙ 750 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ. ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΒΑΣΗ ΝΟΜΟΥ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από vti-chris »

Κάτι θα ξέρεις παραπάνω!!!
Πάντως που ρώτησα πουλούν μου ένα κιλό...πιθανό παράνομα!!
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από 'petros' »

Πριν μια εβδομαδα 1 kg D20 34 ευρω δεν το αγορασα εγω απευθειας αλλα μεσο αλλου ατομου.
Η τιμη του εν καλη?
Που πρεπει να το δηλωσεις οταν το εχεις σπιτι μεχρι να το χρησημοποιησεις (για φυσιγγια)?
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

'petros' έγραψε:Πριν μια εβδομαδα 1 kg D20 34 ευρω δεν το αγορασα εγω απευθειας αλλα μεσο αλλου ατομου.
Η τιμη του εν καλη?
Που πρεπει να το δηλωσεις οταν το εχεις σπιτι μεχρι να το χρησημοποιησεις (για φυσιγγια)?
ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ . ΦΙΛΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 3-4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΠΑΡΟΥΤΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΓΚΟΜΕΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΟΜΕΝΕΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΟΜΠΑ . ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ . ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΡΕΙΣ ΣΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ . ΣΗΜΕΙΩΝΕ ΠΑΝΤΟΤΕ ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΜΠΑΡΟΥΤΙ ΤΙ ΜΠΑΡΟΥΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕ ΤΟ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ . ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΕΙΣ ΠΟΤΕ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΟΥΤΕ ΠΙΕΣΗ . Η ΑΓΝΟΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ Η ΜΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΓΕΜΙΣΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΕΙ ΜΟΙΡΑΙΑ .
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΤΗΛ
ΦΙΛΙΚΑ LOUIS
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από 'petros' »

Λουι μου δεν ειναι δουλειες μου τουτες εγω το αγορασα για να το δωσω σε 1 φιλο να μου γεμισει φυσιγγια τα οποια μου εδωσε και περσι και ηταν τρομερα.(28 g no7)απο το μεσημερι και μετα και το πρωι 30-32g no6.
Τωρα για πιστονια ,πιεσεις, κλεισιμο μεν ρωτατε δεν καταλαβω
Εγω αν καμω ετσι πραμα οπως ειπες το πιο πιθανον να καμω καμια υδροσωληνα ποτζινες που εκαμναμε το πασχα :lol: :lol:
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
manolis7777
Full Member
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 24 Ιουν 2012, 16:42

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από manolis7777 »

Παιδιά εχει κανένας απο εσάς την μηχανη GAEP VS 1000 ?
Η΄ τελος παντων την χρησιμοποίησε κανένας για να μου πει εντυπώσεις?
troll
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2011, 22:10

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από troll »

Αν γνωριζει κανενας συναδελφως να μας ενημεροση απο που μπορουμε να προμιθευτουμαι υληκα στη Λεμεσο (πυριτιδες κε σκαι)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”