ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Anthimos »

Γιατρός έγραψε:Ο κύριος αυτός μου είπε ότι σε όποιον καιρό και να τις χρησιμοποιήσω δεν χάνουν Εικόνα

Κατι μου θυμιζουν τουτες οι χρυσες
Εν 32 γρ 5αρι πε μου???
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
andreas78

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από andreas78 »

Άνθιμε,
Έκανα μια περαιτέρω επιστημονική μελέτη στην εν λογο φωτογραφία..!!!!!
Δεν θα επιμένω στην προηγούμενη παράθεση μου διοτι ενα foto X - ray μηχανημα που έχω, διεκρινε καποια πολυ εξειδικευμενα συστατικα, εντος του φυσιγγιου!
Περαν αυτων....το φυσιγγιο πρεπει να ειναι γεμισμενο Με αγαπη(Ν)....στα 167/ 686/33γρ. Το μέγεθος των σκαγιων δεν εχει καθολου σημασία. ...η κατανομη παραμένει η ίδια απο τα 10,32 μέτρα μέχρι τα 47,66 μετρα ενω ταυτόχρονα ειναι σε θεση να κάνει μανουβρες αποφυγής. ...αέριδων, υγρασιας και ξηρασίας...!!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος andreas78 την 21 Αύγ 2014, 22:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Priest+++ »

Γιατρε μου, μα κυνηγας αγρινά;
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

andreas78 έγραψε:Χμ...
Doctor(Respect),
Όντως, φαίνονται όμορφες και αξιόλογες κατασκευές, δεν εχουν καποιο τυπωμα, άρα μπράβο στον συνάδελφο ιδιογωμοτή που γέμισε αυτα τα NSI(νομίζω).

Απο επιστημονικής μεριάς τωρα και ασχέτως το πως ειναι γεμισμενα, αγαπητέ Mr Doctor, θα ήθελα να σε πληροφορήσω, πως διαφωνώ με την θέση του συναδέλφου που τα κατασκεύασε.
Ο λογος απλός, αν εγώ, που τυγχάνει συχνά :D , ρίξω στον γάμο του Καραγκιόζη..... :lol: , αν αυτα τα φυσιγγια, δεν εχουν τον απαιτούμενο μηχανισμό, παρακολούθησης και κρούσης, του υπταμενου ή επίγειου στόχου που θα σημαδεψω, τοτε δε νομίζω να ισχύει η αναφορα του φίλου, ούτε 10 μποφόρ αέρα, δεν θα μπορέσουν να μετακινησουν τα σκαγια, προς την σωστη κατεύθυνση...... :D
Αντρέα μου δεν κατέχω την ιδιογόμωση
Όμως χαίρομαι το πάθος σας και την μελέτη σας ειλικρινά
Που θα τον δεις πέστου το ;)
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Anthimos έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Ο κύριος αυτός μου είπε ότι σε όποιον καιρό και να τις χρησιμοποιήσω δεν χάνουν Εικόνα

Κατι μου θυμιζουν τουτες οι χρυσες
Εν 32 γρ 5αρι πε μου???
33γρ 6 νο
Μαρτυριάρη :)
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Nikos77

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Nikos77 »

Με τι μπαρούτη τα γιώμησες; 8-)
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

andreas78 έγραψε:Άνθιμε,
Έκανα μια περαιτέρω επιστημονική μελέτη στην εν λογο φωτογραφία..!!!!!
Δεν θα επιμένω στην προηγούμενη παράθεση μου διοτι ενα foto X - ray μηχανημα που έχω, διεκρινε καποια πολυ εξειδικευμενα συστατικα, εντος του φυσιγγιου!
Περαν αυτων....το φυσιγγιο πρεπει να ειναι γεμισμενο Με αγαπη(Ν)....στα 167/ 686/33γρ. Το μέγεθος των σκαγιων δεν εχει καθολου σημασία. ...η κατανομη παραμένει η ίδια απο τα 10,32 μέτρα μέχρι τα 47,66 μετρα ενω ταυτόχρονα ειναι σε θεση να κάνει μανουβρες αποφυγής. ...αέριδων, υγρασιας και ξηρασίας...!!!!
Άψογος!
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

Για αυτή την Κυριακή στο μενου λίγα φυσίγγια με LB6 και νίκελ νο6 στα 32 γραμμάρια ;)
Εικόνα
Nikos77

Re: ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Nikos77 »

Λεβέντες, ο κύριος Περικλής μας, ρωτάει εάν υπάρχει κάποια κενή θέση για πρόσληψη νέου πιτουρολόγου, διότι έπειτα από την πατέντα του κύριου Πλερωνάκη με το πίτουρο επάνω στην χορωδικτύωση και την συναρμογή της με την καλουπωμένη κούπα από βελανιδόχαρτο του κύριου Μιχάλη...οι βολές over fifty and sixty δίνουν και πέρνουν!!! 8-) ;) :shock: :mrgreen:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”