Ανάμεικτα Σκάγια σε Φυσίγγια ?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εγω παντως μπηκα σε σκεψεις...θα καλοπιασω τον Σολωνα, να μου πουλα που τις γεμωσιες του και ας παν οι εταιρειες να λουθουν ;):):)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:

ΣΠΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΥΤΙ :?: :o ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ :o :o :o :o :o :o :o :o :o .....ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ!!!
Από το ίδιο πακέτο Σόλωνα μου, η αριστερή είναι αυτή που άνοιξα σήμερα και η δεξιά αυτή που άνοιξα το Ιανουάριο, εξού και το γιατί η δεξιά είναι λίγο σκουριασμένη:

http://s2.photobucket.com/user/Butcher_ ... .jpeg.html

http://s2.photobucket.com/user/Butcher_ ... .jpeg.html

Pathfinder έγραψε:
Τι να τους καμεις για μπουκοταζ ρε παιδια?να σταματησουμε να αγοραζουμε τα φυσιγγια τους?Αφου ειμαστε αναγκασμενοι.τι θα παιζουμε?Να αρχισουμε τωρα τις ιδιογομωσεις?εν ευκολο πραμα?θα εχουμε κανενα ατυχημα και θα βουρουμε και εν θα συφταινουμε.αφου εν τοσο αχρηστοι και δεν σκεφτουνται τους πελατες τους τι να πεις και τι να καμεις.Παλε καλα που δεν εχουμε και ατυχηματα με εργοστασιακα φυσιγγια δηλαδη ειδεμη αξιζει τους να τους στησεις στα 3 μετρα
Αλέξη μου, υπάρχουν πολλές εταιρείες που κατασκευάζουν φυσίγγια, κάποιες αλλάζουν συνέχεια πρώτες ύλες χωρίς ο καταναλωτής να το γνωρίζει. Σαν ας πούμε θυμούμαι ο Σόλωνας έβαλε φώτο της άσπρης της Victory με τρία διαφορετικά πιστονάκια. Αυτά τα 3 φυσίγγια θα συμπεριφέρονται με τον ίδιο τρόπο; Πιθανόν αλλά δύσκολο το βλέπω. Το να σταματήσει κάτι να παράγεται και να κάνεις αλλαγές το καταλαμβαίνω, αλλά το να βάζεις πιο φθηνά υλικά και η τιμή να παραμένει η ίδια ε τότε αυτό σημαίνει ότι προσπαθείς να γελάσεις του καταναλωτή. Όταν το ίδιο πακέτο έχει ανάμεικτα πιστονάκια τότε καταλαβαίνεις τι γίνεται. Καθόλου παράξενο να υπάρχει και διαφορά στο καψούλι και στα σκάγια και ξέρω γω. Και μπορείς πάρα πολύ εύκολα να τους μποικοτάρεις την στιγμή που υπάρχουν εναλλακτικές λύσεις. Πάεις σε εταιρεία που γνωρίζεις είναι αξιόπιστη και δεν είναι τα φυσίγγια τους μια έτσι και μια γιουβέτσι. Εγώ προσωπικά μόνο Victory χρησιμοποιώ αλλά με το τι είδα από την εταιρεία σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αλλάξω και το πιο πιθανό αυτό θα κάμω.
ΜΑΤΣΙΑΛΛΑ-ΜΑΤΣΙΑΛΛΑ......ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΣΠΥΡΟ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΟΟΛΛΑ!

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΟΦΕΛΟΣ,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ,ΑΦΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ,ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΑ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ...LAMBRO.

ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΚΑΜΑ ΓΟΜΩΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΜΕ CIP(ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ)ΚΑΙ ΜΕ ISO(ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ) ΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΕΝΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ :?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
ΜΑΤΣΙΑΛΛΑ-ΜΑΤΣΙΑΛΛΑ......ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΣΠΥΡΟ ΘΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΟΟΛΛΑ!

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΟΦΕΛΟΣ,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ,ΑΦΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ,ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΑ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ...LAMBRO.

ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΚΑΜΑ ΓΟΜΩΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΜΕ CIP(ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ)ΚΑΙ ΜΕ ISO(ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ) ΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΕΝΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ :?
Αυτά σκέφτουμαι και εγώ Σόλωνα μου, εμένα προσωπικά μου άρεσε η ιστοσελίδα τους και μπήκα και κοίταξα κάποια φυσίγγια τους και ρώτησα και εδώ και τον Λεύκιο για κάποια συγκεκριμένα. Ο αντιπρόσωπος είναι 5 λεπτά από το σπίτι μου και το πιο πιθανό θα τα δοκιμάσω και εκείνα τη νέα σαιζόν.
dimitris savva

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από dimitris savva »

μου αρεσει που παντα ακολουθατε τον αρχηγο! :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

dimitris savva έγραψε:μου αρεσει που παντα ακολουθατε τον αρχηγο! :D
Εν για τον Σόλωνα που λαλείς; Να του πούμε να βάλει στις Ευρωεκλογές :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:μου αρεσει που παντα ακολουθατε τον αρχηγο! :D
Εν για τον Σόλωνα που λαλείς; Να του πούμε να βάλει στις Ευρωεκλογές :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από mikros »

Για ευρωβουλευτης δεν ξερω....
Αλλα αν ηταν στην Ελλαδα δημοτικος συμβουλος σιγουρα!!! :lol: :lol:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
dimitris savva

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από dimitris savva »

mikros έγραψε:Για ευρωβουλευτης δεν ξερω....
Αλλα αν ηταν στην Ελλαδα δημοτικος συμβουλος σιγουρα!!! :lol: :lol:
;)
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ Η VICTORY ΒΓΑΖΕΙ ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ....ΕΠΙΧΑΛΚΩΜΕΝΑ ΜΕ ΜΟΛΥΒΔΙΝΑ???
Tα μόνα ανάμεικτα της Victory είναι τα Stringer. Εκτός αν έχω λάθος.
ΑΠΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΠΙΧΑΛΚΩΜΕΝΑ ΜΕ ΜΟΛΥΒΔΙΝΑ ΟΧΙ... ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!
ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΟΛΥΒΙ ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ 5 ΜΕ 8 Η 6 ΜΕ 7 ΣΙΟΥΡΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΜΑ ΤΕΣ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΑΠΛΑ ΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥΣ :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




σωστος
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από Phinix »

και πιο είναι το συμπέρασμα σας για αυτές τις παρατυπίες στην ποιότητα από τις κυπριακές εταιρίες
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”