RC Serie Oro Fibre 35gr

Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από kanaris »

φιλε SilverPigeonS, κοιταξα το αποθεμα στην αποθηκη...εχω 14 φυσιγγια νο7! αν τα θελεις χαλαλι σου σου τα χαριζω γιατι καταλαβα οτι σε ενθουσιαζουν ενω εμενα μου ειναι αδιαφορα!!!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

kanaris έγραψε:φιλε SilverPigeonS, κοιταξα το αποθεμα στην αποθηκη...εχω 14 φυσιγγια νο7! αν τα θελεις χαλαλι σου σου τα χαριζω γιατι καταλαβα οτι σε ενθουσιαζουν ενω εμενα μου ειναι αδιαφορα!!!
Φίλε με τα δεδομένα των τελευταίων εξορμήσεων μάλλον θα μου είναι αχρείαστες! Υπάρχουν κάποιες παλιές white paper, θα περάσουμε! Να είσαι πάντα καλά!!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Vasospie
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 20 Ιουν 2015, 14:13

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από Vasospie »

Τι πυρίτιδα έχει το RC serie oro fibre 35
andreas78

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από andreas78 »

Νομιζω, JK6 φίλε.
predator
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 28 Αύγ 2012, 09:00

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από predator »

Εδοκίμασε κανένας φετινό stock να μας πει την άποψη του?
Κυριακή λαγός ,περδίκι με περσινό stock έπεσαν σέκκα. Τετάρτη 2 περδίκια με φετινό Stock εδιανήσαν και καμιά 100 μέτρα ώσπου να πέσουν νεκρά. Ελπίζω να έτυχε απλώς και να μην την εχαλάσαν όπως την White paper.
Άβαταρ μέλους
andreas constantinou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2014, 01:38

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από andreas constantinou »

Την RC fibre 35gr. No 7 την χρησημοποιω στο κυνηγι του πέρτηκου.Μου την εσήστησε η Γεωργία η σκοπεύτρια που εχει το μαγαζι της BERETTA στη Καλληπολεως στη Λευκωσια.Ειναι η καλυτρη χαρούτσια που έπεξα απο το 1979 που εχω αδεια κυνηγιου.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Μια μέρα κάναμε δοκιμές με το Λεύκιο και εντυπωσιαστήκαμε με την κατανομή της και το πόσα σκάγια έβαλε στο κύκλο. Όταν άνοιξα μια όμως καθώς το βρήκα περίεργο να έχει έτσι κατανομή βρήκα ότι είχε σκάγια πιο μικρού μεγέθους (νο8 αντί νο7) από το αναγραφόμενο γι'αυτό και η πολύ καλή κατανομή. Η γόμωση είχε περίπου 75 σκάγια παραπάνω από την αντίστοιχη Serie Oro μαύρη στο ίδιο νούμερο σκαγιού. Απογοητεύτηκα αρκετά καθώς εφάνηκε ότι αυτή την πατέντα του να "βάλλω ότι θέλω και παίξε πελλό" δεν την έχουν μόνο οι Κυπριακές εταιρείες. Ήθελα να την ξαναδοκιμάσω φέτος σε νο7 αλλά μόνο σε νο5 βρίσκω στη Λάρνακα.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από MARIOSE »

spyrosspyrou851 έγραψε:Μια μέρα κάναμε δοκιμές με το Λεύκιο και εντυπωσιαστήκαμε με την κατανομή της και το πόσα σκάγια έβαλε στο κύκλο. Όταν άνοιξα μια όμως καθώς το βρήκα περίεργο να έχει έτσι κατανομή βρήκα ότι είχε σκάγια πιο μικρού μεγέθους (νο8 αντί νο7) από το αναγραφόμενο γι'αυτό και η πολύ καλή κατανομή. Η γόμωση είχε περίπου 75 σκάγια παραπάνω από την αντίστοιχη Serie Oro μαύρη στο ίδιο νούμερο σκαγιού. Απογοητεύτηκα αρκετά καθώς εφάνηκε ότι αυτή την πατέντα του να "βάλλω ότι θέλω και παίξε πελλό" δεν την έχουν μόνο οι Κυπριακές εταιρείες. Ήθελα να την ξαναδοκιμάσω φέτος σε νο7 αλλά μόνο σε νο5 βρίσκω στη Λάρνακα.
Υπολόγισε Σπύρο ότι η νο.5 θα έχει και νο. 6 σκάγια μέσα... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Μια μέρα κάναμε δοκιμές με το Λεύκιο και εντυπωσιαστήκαμε με την κατανομή της και το πόσα σκάγια έβαλε στο κύκλο. Όταν άνοιξα μια όμως καθώς το βρήκα περίεργο να έχει έτσι κατανομή βρήκα ότι είχε σκάγια πιο μικρού μεγέθους (νο8 αντί νο7) από το αναγραφόμενο γι'αυτό και η πολύ καλή κατανομή. Η γόμωση είχε περίπου 75 σκάγια παραπάνω από την αντίστοιχη Serie Oro μαύρη στο ίδιο νούμερο σκαγιού. Απογοητεύτηκα αρκετά καθώς εφάνηκε ότι αυτή την πατέντα του να "βάλλω ότι θέλω και παίξε πελλό" δεν την έχουν μόνο οι Κυπριακές εταιρείες. Ήθελα να την ξαναδοκιμάσω φέτος σε νο7 αλλά μόνο σε νο5 βρίσκω στη Λάρνακα.
Υπολόγισε Σπύρο ότι η νο.5 θα έχει και νο. 6 σκάγια μέσα... :mrgreen:
Άρα θέλω νο6 για να πιάσω σίουρα νο7. :D :D
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: RC Serie Oro Fibre 35gr

Δημοσίευση από MARIOSE »

Α μπράβο, τωρά εμπήκες στο νόημα :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”