Φυσίγγια ANDAN 28gr

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Φυσίγγια ANDAN 28gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Παιδιά καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος κάποιες παραπάνω πληροφορίες για τα συγκεκριμένα εκτός από το ότι τα κατασκευάζει η Οlympia (π.χ είδος πυρίτιδας); Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Φυσίγγια ANDAN 28gr

Δημοσίευση από πανικος »

spyrosspyrou851 έγραψε:Παιδιά καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος κάποιες παραπάνω πληροφορίες για τα συγκεκριμένα εκτός από το ότι τα κατασκευάζει η Οlympia (π.χ είδος πυρίτιδας); Ευχαριστώ εκ των προτέρων
σπυρο μου απο οτι ξερω δεν τα κατασκευαζει η ολυμπια αλλα ιδιωτης.θυμαμαι πηραμε μαζι απο την εκθεση απο εν πακετο 28.τα δοκιμασα αλλα νομιζω εχουν υπερβολικη πιεση για 28γρ,κλωτσουν πολυ.πυτιτιδες δεν γνωριζω.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Φυσίγγια ANDAN 28gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

πανικος έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Παιδιά καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος κάποιες παραπάνω πληροφορίες για τα συγκεκριμένα εκτός από το ότι τα κατασκευάζει η Οlympia (π.χ είδος πυρίτιδας); Ευχαριστώ εκ των προτέρων
σπυρο μου απο οτι ξερω δεν τα κατασκευαζει η ολυμπια αλλα ιδιωτης.θυμαμαι πηραμε μαζι απο την εκθεση απο εν πακετο 28.τα δοκιμασα αλλα νομιζω εχουν υπερβολικη πιεση για 28γρ,κλωτσουν πολυ.πυτιτιδες δεν γνωριζω.
Θυμούμαι ότι μας είπε ότι του τα κατασκευάζει η Ολύμπια, αν κοιτάξεις και τα γράμματα στον κάλυκα είναι τα ίδια. Που έριξα 2-3 δεν πρόσεξα ιδιαίτερο λάκτισμα. Ευχαριστώ Πανίκο μου.
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: Φυσίγγια ANDAN 28gr

Δημοσίευση από nike powder »

ΚΟΠΕΛΛΙΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΠΙΑ ΛΕΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΕΔΙΑΦΗΜΙΖΕΝ Ο ΑΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΙ Ο ΟΛΥΜΒΙΑ. ΙΡΤΕ ΚΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΦΤΗΡΙΟ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΔΙΑΝ 1-2 ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟΝ ΡΟΤΙΣΑ ΤΙ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ D20V MOY EIPE KE POSO INE GEMISMENI ALLA DEN POLLO THIMOUME AN DEN KAMNO LATHOS 1.45
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”