STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Απάντηση
browning2
Full Member
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 15:00

STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από browning2 »

STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr.....οποιος τα εχει δοκιμασει να μας πει
BROWNING THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

browning2 έγραψε:STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr.....οποιος τα εχει δοκιμασει να μας πει
Με τα Stringer έπαιξα το πρώτο μου περδίκι αλλά δεν τα χρησιμοποίησα έκτοτε. Τα Mirage είναι πολύ ωραία φυσίγγια και τα χρησιμοποιώ στο περδίκι άμαν φκει το ηλιούδιν και έχει αέρα/ξηρασία, το ίδιο και για την τζίκλα σε νούμερο 8-9. Ο ξάδερφος της Rocket.
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από Rai »

spyrosspyrou851 έγραψε:
browning2 έγραψε:STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr.....οποιος τα εχει δοκιμασει να μας πει
Με τα Stringer έπαιξα το πρώτο μου περδίκι αλλά δεν τα χρησιμοποίησα έκτοτε. Τα Mirage είναι πολύ ωραία φυσίγγια και τα χρησιμοποιώ στο περδίκι άμαν φκει το ηλιούδιν και έχει αέρα/ξηρασία, το ίδιο και για την τζίκλα σε νούμερο 8-9. Ο ξάδερφος της Rocket.
Σπύρο δέν σου φέυκει τίποτε τελικά. keep writing .. :!:

Rai
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Rai έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
browning2 έγραψε:STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr.....οποιος τα εχει δοκιμασει να μας πει
Με τα Stringer έπαιξα το πρώτο μου περδίκι αλλά δεν τα χρησιμοποίησα έκτοτε. Τα Mirage είναι πολύ ωραία φυσίγγια και τα χρησιμοποιώ στο περδίκι άμαν φκει το ηλιούδιν και έχει αέρα/ξηρασία, το ίδιο και για την τζίκλα σε νούμερο 8-9. Ο ξάδερφος της Rocket.
Σπύρο δέν σου φέυκει τίποτε τελικά. keep writing .. :!:

Rai
Αθκιασερός :lol:
KILLER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 23 Φεβ 2011, 21:11

Re: STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από KILLER »

Φίλε καλοκαίρι η stringer είναι ψατζή όλη μέρα, πολλά δυνατή, χειμώνα δέν με ευχαρίστησε μόνο μια μέρα όπου φυσούσε βορκάς τζαι τα άλλα φουσεκια εν εκάμναν έβαλα την με αποτέλεσμα 3 πέρτικους πατζιαούριν!
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

ι olympia quick ειναι πολυ ανωτερη απο την mirage κατα την γνωμη μ στις ιδιες καιρικες συνθηκες με τη mirage
i rocket ειναι το ιδιο φυσιγγιο με τη mirage συμφωνα με τη γνωμη καποιου που κανει ιδιογομωση
τη stringer τη δοκιμασα χειμωνα με απελπιστικα αποτελεσματα
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2013, 15:07

Re: STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗ »

Εγω ρίχνω μόνο την Stringer 34gr απο αυτές τις δυο με εκπληκτικα αποτελεσματα. Θελει απαραιτητως αερα. Την ριχνω χειμωνα με αερα, ποτε το καλοκαιρι. Χειμωνας, και ιδιως για παλιομερες με πολυ αερα.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗ έγραψε:Εγω ρίχνω μόνο την Stringer 34gr απο αυτές τις δυο με εκπληκτικα αποτελεσματα. Θελει απαραιτητως αερα. Την ριχνω χειμωνα με αερα, ποτε το καλοκαιρι. Χειμωνας, και ιδιως για παλιομερες με πολυ αερα.
ΗΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΡΚΕΤΑ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ!

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΝΑ ΑΡΕΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ....ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ,ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ,ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΓΚΕΝΤΡΩΤΗΡΑ....ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ?

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ...ΤΙ?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από kypros »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗ έγραψε:Εγω ρίχνω μόνο την Stringer 34gr απο αυτές τις δυο με εκπληκτικα αποτελεσματα. Θελει απαραιτητως αερα. Την ριχνω χειμωνα με αερα, ποτε το καλοκαιρι. Χειμωνας, και ιδιως για παλιομερες με πολυ αερα.
ΗΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΡΚΕΤΑ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ!

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΝΑ ΑΡΕΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ....ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ,ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ,ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΓΚΕΝΤΡΩΤΗΡΑ....ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ?

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ...ΤΙ?
Σολωνα.ισχυει. φυσιγγια οπως το ροκετ της βικτορυ το gem 32 tis olympia kai τo stringer αποδισουν στον αερα. Για να το λενε τοσοι σημαινει ισχιει. Το γιατι εχει να κανει πιθανον με την ταχυτητα της γομωσης.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: STRINGER VICTORY 34gr & MIRAGE 30gr

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

vlepw sinexei sizitisis gia fisiggia kai idika apo neoys kynigous pou problimatizonte kai dokimazoun ola ta fisigia tis agoras egw 1 pragma kserw oti otan eisai pano sto pouli thelei as exei ashiero mesa to pouli einai katw. e3anaipato kai pio palia alla tha to ksanapw eseis oloi pou asxoliste toso poli me to thema fisiggio pezw apo ton kairo pou genithika tis victory skeet kitrini 32g tin pezw sto troodos gia tryones me 4mpofor xotis mpofor me -6 bathmous kai me ilio ite xoris basika se pantou kairou kai tin pezw kai ston mathkiati me ton ilio na krouzi kai se olous tous kairous pote den mou dimiourgise problima akouo apopsis (kinito)
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”