Τρυγόνια -Σεπτέμβριος 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

skimis έγραψε:http://www.ebay.co.uk/itm/HD-720P-Wate- ... 1c3f4f2655

ΤΟΘΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΦΙΛΕ!!!
ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥΤΟ ?? ΑΝ ΜΠΟΡΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΛΙΝΚ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΠΛΟ!! ΠΑΝΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ..
Φιλε η καμερα που εβαλες απο οτι φαινεται ερχεται απο Κινα ασχετο οτι ςιναι αναρτημενη στο αγγλικο ebay.Παλι δεν πληρωνεις δασμο???
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ANTROS BREDA έγραψε:Φιλε μου Σολονα στο 1 βιντεο ειναι ανοικτο το οπλο και στο αλλο εν ασφαλισμενο αν πεταχτη ο λαος και εν εισαι ψυχραιμος προλαμβενεις να απασφαλισης
ΑΝΔΡΕΑ ΝΟΜΙΖΩ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΠΕΛΟ...ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ....ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΒΙΑΣΥΝΗ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ....ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ :?

ΤΗΝ 3 ΕΞΟΡΜΗΣΗ Ο ΣΥΓΚΥΝΗΓΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΒΙΑΣΥΝΗ ΤΟΥ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ, ΠΡΙΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ Η ΠΑΛΑΜΗ ΤΗΝ ΛΑΒΗ, Η ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΟΔΡΟΜΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΚΙΣΕ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟ ΒΑΘΜΟ ΤΗΝ ΜΕΒΡΑΝΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΙΚΤΗ....ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΑΞΕΙ ΟΤΙ ΧΤΥΠΗΣΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΕΧΑΣΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ...ΕΛΑΦΙ Ε ΞΑΝΑ ΕΙΔΕΣ :shock:

ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΕΛΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΑ...ΕΠΕΡΑΣΑΝ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ...ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ!

ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΡΑΨΑΝ ΤΟΝ,ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ...ΚΑΙ ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ 4 ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΦΟΡΟΥΣΑΝ ΟΙ ΤΟΠΟΙ :)

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:
skimis έγραψε:http://www.ebay.co.uk/itm/HD-720P-Wate- ... 1c3f4f2655

ΤΟΘΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΦΙΛΕ!!!
ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥΤΟ ?? ΑΝ ΜΠΟΡΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΛΙΝΚ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΠΛΟ!! ΠΑΝΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ..
Φιλε η καμερα που εβαλες απο οτι φαινεται ερχεται απο Κινα ασχετο οτι ςιναι αναρτημενη στο αγγλικο ebay.Παλι δεν πληρωνεις δασμο???
ΟΧΙ ΑΛΕΞΗ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από πανικος »

Απογευμα σημερα ωραιο περπατημα 1τρυγονι και1ορτυκι .το τρυγονι πρεπει να συγχυστηκε και νομιζε εν ορτυκι :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από Laurona »

Πληρωνεις τελικα η οχι?
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από Laurona »

Αντρο μου ευχαριστω.
Δεν ξερω τι ειναι ο αριθμος που εγραψες.
Πατησα πανω κ τα δείχνει

Απλα νομιζω οτι αμα φαινονται τοσο μακρινες οι αποστασεις των 15 μετρων στα 30 εν θα ξεχωριζεις τιποτε. ?

Εννε ετσι?
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από πανικος »

Χρυσανθε μου παραγγελω πολλα πραγματα απο ebay .το αν πληρωνεις ειναι θεμσ τυχης.αν στο πακετο εχει σφραγιδα της αγγλιας ασχετο οτι θα ερθει απο κινα η οταν δουν μικρο πακεττο στο τελωνειο το στελλουν στον παραληπτη
Αν το βρουν σου στελλουν χαρτι να το παρεις απο τελωμειο και πλερωνεις φπα και3-5 ευρω εξοδα.εχω παραγγειλη πραγματΑ των 100 ευρω και μου τσ εστειλαν ταχυδρομειο απο κινα και πραγματα των δεκα ευρω πηγα λαρνακα τρλωνειο να τα παρω.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από Laurona »

Εχει πολυ καιρο να φέρω κάτι ρε φιλε κ μου είπα ν ότι στο τελωνειο οτι θέλουν βάλουν.
Γιαυτο ρωτω.
Ελα ποδα να πιουμε κρασουι :-D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από πανικος »

Laurona έγραψε:Εχει πολυ καιρο να φέρω κάτι ρε φιλε κ μου είπα ν ότι στο τελωνειο οτι θέλουν βάλουν.
Γιαυτο ρωτω.
Ελα ποδα να πιουμε κρασουι :-D
Αν ησουν λιγο κοντα φιλε μου γιατι οχι.μεινε να χειμωνιαση και θα κσνομισουμε οπως αυτη την βροχερη περσινη εξορμηση με συνοδεια τζιβανας και αφθονου μεζε και μουσικης.φετος θα εχει και ορχηστρα :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Re: Τρυγώνια -Σεπτέμβριος 2014

Δημοσίευση από skimis »

Pathfinder έγραψε:
skimis έγραψε:http://www.ebay.co.uk/itm/HD-720P-Wate- ... 1c3f4f2655

ΤΟΘΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΦΙΛΕ!!!
ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥΤΟ ?? ΑΝ ΜΠΟΡΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΛΙΝΚ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΠΛΟ!! ΠΑΝΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ..
Φιλε η καμερα που εβαλες απο οτι φαινεται ερχεται απο Κινα ασχετο οτι ςιναι αναρτημενη στο αγγλικο ebay.Παλι δεν πληρωνεις δασμο???
ΝΕ ΦΙΛΕ ΕΡΧΕΤΕ ΑΠΟ ΚΙΝΑ ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ 4 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!! ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΕΛΩΝΕΙΟ....ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ, ΠΑΕΙΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΕΜΜΑ ΣΟΥ ΤΖΑΙ ΦΕΦΚΕΙΣ!!! ΕΠΑΡΑΓΓΕΙΑΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΜΙΑ ΦΑΝΕΛΑ , ΓΑΝΤΙΑ ,ΜΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΤΖΑΙ ΟΥΛΑ ΗΡΤΑΝ ΣΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΡΥΓΟΝΙΩΝ”