ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από giorgos80 »

SilverPigeonS έγραψε:Τι chance έχει ο Παπάς του φόρουμ να μην είναι συγγενείς με τον Γιατρό μας; :lol: :lol: :lol:

Πάτερ καλά τα πας δεν λέω αλλά σαν το ποστ του φίλου μου του Doctor με τον Ρούντολφ δεν έχει!! Κρίμα που δεν μπορώ να το βρω. Είπα να κάνω ένα τόπικ με τα best of του Doctor αλλά με δυσκολεύομαι στην εξεύρεση!! Εν τόσα πολλά τα γέριμα!!

Υγεία και γέλιο σε όλους!!!
Τώρα που λες τσιριλλίσω πριν μερικά χρόνια είχα πάει στο χωριό του Άγιου Βασίλη με την γυναίκα και το γιο μου
Σαν σκληροπυρηνικός κυνηγός (άλλως τέρας) μόλις είδα τους τάρανδους φέρμαρα...
Όλα καλά και όλα ωραία ήρθαμε πίσω τέλειες διακοπές, μια μέρα ξέχασα την πόρτα του ψυγείου ανοικτή και τα φώτα/προβολείς μέσα ....μπαίνει το μωρό και βλέπει τον Ρούντολφ κρεμμάσμένο στη σειρά με τα υπόλοιπα τρόπαια και κρέατα :oops: :oops: :oops: και άρχισε να τσιριλλά και μετά ήρθε και η γυναίκα και άρχισε και αυτή το ίδιο ....ΠΑΝΙΚΟΣ :roll:
Από τότε τα Χριστούγεννα δεν ήταν ποτέ τα ίδια .... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Priest+++ »

SilverPigeonS έγραψε:Τι chance έχει ο Παπάς του φόρουμ να μην είναι συγγενείς με τον Γιατρό μας; :lol: :lol: :lol:

Πάτερ καλά τα πας δεν λέω αλλά σαν το ποστ του φίλου μου του Doctor με τον Ρούντολφ δεν έχει!! Κρίμα που δεν μπορώ να το βρω. Είπα να κάνω ένα τόπικ με τα best of του Doctor αλλά με δυσκολεύομαι στην εξεύρεση!! Εν τόσα πολλά τα γέριμα!!

Υγεία και γέλιο σε όλους!!!
RESPECT FOR THE DOCTOR
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από kanaris »

Πάτερ να πας να σε δει ενας γιατρός! Γιατρέ να πας να σε διαβάσει ένας παπάς!
Ουφφου πιον με τουντο φόρουμ! Σωβαραιφτηται λαιμαι ! :)
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

giorgos80 έγραψε:
SilverPigeonS έγραψε:Τι chance έχει ο Παπάς του φόρουμ να μην είναι συγγενείς με τον Γιατρό μας; :lol: :lol: :lol:

Πάτερ καλά τα πας δεν λέω αλλά σαν το ποστ του φίλου μου του Doctor με τον Ρούντολφ δεν έχει!! Κρίμα που δεν μπορώ να το βρω. Είπα να κάνω ένα τόπικ με τα best of του Doctor αλλά με δυσκολεύομαι στην εξεύρεση!! Εν τόσα πολλά τα γέριμα!!

Υγεία και γέλιο σε όλους!!!
Τώρα που λες τσιριλλίσω πριν μερικά χρόνια είχα πάει στο χωριό του Άγιου Βασίλη με την γυναίκα και το γιο μου
Σαν σκληροπυρηνικός κυνηγός (άλλως τέρας) μόλις είδα τους τάρανδους φέρμαρα...
Όλα καλά και όλα ωραία ήρθαμε πίσω τέλειες διακοπές, μια μέρα ξέχασα την πόρτα του ψυγείου ανοικτή και τα φώτα/προβολείς μέσα ....μπαίνει το μωρό και βλέπει τον Ρούντολφ κρεμμάσμένο στη σειρά με τα υπόλοιπα τρόπαια και κρέατα :oops: :oops: :oops: και άρχισε να τσιριλλά και μετά ήρθε και η γυναίκα και άρχισε και αυτή το ίδιο ....ΠΑΝΙΚΟΣ :roll:
Από τότε τα Χριστούγεννα δεν ήταν ποτέ τα ίδια .... :mrgreen:
Είσαι λεβέντης!!! :lol: :lol: :lol:
Και ο ίδιος τώρα που θα το διαβάσει θα φιρτεί!!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

SilverPigeonS έγραψε:Τι chance έχει ο Παπάς του φόρουμ να μην είναι συγγενείς με τον Γιατρό μας; :lol: :lol:
Καμια!!!:);)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Γιατρός »

Χαχαχα !!!
Τρελλόπαιδα
Μα τα χίλια φασσόοπλα και φτυμμακομένες χαρτούτσιες της υγρασίες με φήρατε
Σε καλό να μας μπει
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Anthimos έγραψε:
Σωτο Challenger 28gr Game Load (Πρασινη) Νο 8
Φονευς τρυγονιων
τωρα να πεψω τον Αρτεμακη να μου πιασει κανενα πακετο καλο αν θελει να τον παρω μαζι μου την Κυριακη 8-)
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

dimitris savva έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=DVNdlVi ... tube_gdata

μια ωραια στιγμη σημερα, :D

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΔΗΜΗΤΡΗ ΩΡΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ....ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟΣΟ Η ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΚΑΙ ΛΕΣ....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ ΤΕΛΙΚΑ :cry: :roll:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από dimitris savva »

Δεν έχει κάποιο που μισά το θήραμα και το κυνηγά είναι στη φύση του ανθρώπου από αρχαιοτάτων χρόνων αλλά όταν βρίσκει μικρά και τα σκοτώνει είναι τότε εκτός θέματος. Τώρα τα πράματα άλλαξαν και δεν κυνηγά κάποιος για να ζήσει η κατάχρηση πάντα κάνει ζημιά . Καλο δεν θα φέρει
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”