ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

RODOSTHENIS έγραψε:Ευχαριστώ Σώλονα!!! Δημήτρη μπωρίς να μους κάπιο προγγραμμά για να φτιάξω και εγώ κανένα βίτεο????
Έβγαλε η γλώσσα σου μαλλιά Ρόδο για τα προγράμματα!! Φοβούνται όσοι κάνουν βίντεο μάλλον μην τους πιάσεις την δουλειά.

Λοιπόν αν και εγώ χρησιμοποιώ το PowerDirector σε κάποιες δουλείες μου εδώ έχει κάποια free που νομίζω θα κάνεις μια χαρά την δουλειά σου.


http://www.techradar.com/news/software/ ... ad-1136264

Το Movie Maker μια χαρά είναι! Give it a try!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από dimitris savva »

Εγώ χρησιμοποιώ το πρόγραμμα της κάμερας μου. VIRB edit.
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από dimitris savva »

παλι επεσες εξω ειναι 6280 αλλα δεν πειραζει αλλα αφου κατεχεις το θεμα για τα υπερχρομιομενα οπλα πες μου αν ειναι και το merkel , το SKB, Beretta DT10 , και S55 , 687 RENATO GAMBA και για να μην σε κουρασω αν εχεις να μου προτεινεις καποιο αλλο για να αγορασω να μην το παιρνω αδικα στο κυνηγι γιατι μαλλον εσυ δεν αφηνεις κουτσοφτερα. ειναι καλο να ακουμε και την γνωμη καποιου που μπορει να ξερει περισσοτερα.μην με παρεξηγας αλλα δεν εχει καιρο που αρχισα να κυνηγω ξυπνησα ενα πρωι και το αποφασησα
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Athos 1978 »

dimitris savva έγραψε:παλι επεσες εξω ειναι 6280 αλλα δεν πειραζει αλλα αφου κατεχεις το θεμα για τα υπερχρομιομενα οπλα πες μου αν ειναι και το merkel , το SKB, Beretta DT10 , και S55 , 687 RENATO GAMBA και για να μην σε κουρασω αν εχεις να μου προτεινεις καποιο αλλο για να αγορασω να μην το παιρνω αδικα στο κυνηγι γιατι μαλλον εσυ δεν αφηνεις κουτσοφτερα. ειναι καλο να ακουμε και την γνωμη καποιου που μπορει να ξερει περισσοτερα.μην με παρεξηγας αλλα δεν εχει καιρο που αρχισα να κυνηγω ξυπνησα ενα πρωι και το αποφασησα
Δημήτρη αν και δεν σε ξέρω προσωπικά είχα την εντύπωση ότι σηκώνεις από αστεία και χαβαλέ , σου ζήτω συγνώμη αν σε έθιξα εσένα και τα πολύ αξιόλογα σου όπλα .
Από μένα δεν θα ξανά ακούσεις λέξη για να μην έχουμε παρεξηγήσεις
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Sergios »

Athos 1978 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:Μακάρι να έρχονται και ξέρω πιο θα παίξω. Σιγουρευω πάντα ενα τα ντουμπλε δεν μου αρέσουν. Δεν κάνει το πρώτο θα κάνει το δεύτερο φουσιεκι. Αν είδες και το βίντεο στη φάση την πρώτη παρόλο που παιζονταν και τα δυο προτίμησα να αφήσω το άλλο να φύγει παρόλο που το πουλί κτυπηθηκε απο την πρώτη. Θα μου φερει αλλο την αλλη φορα που θα παω.
Η αλήθεια είναι ότι αμαν κρατάς beretta πρέπει να σιγουρεύεις το πουλί, ακόμα και το πουλί πέσει κάτω τάχα νεκρό μην χαλαρώνεις μπορεί να αναστηθεί , προτα κλοτσούμε το θήραμα για να σιγουρευτούμε ότι είναι νεκρό και μετά έχουμε βλέψεις για άλλο πουλί .
Θυμάσαι πέρσι Δημήτρη που οι τσίχλες αναστήθηκαν ξαφνικά με αποτέλεσμα να σηκώσουν την κολανα σου μαζί με το συνακλικι σου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φίλε είχα κι εγώ ενα SKB προβληματικό επεζα τις τζήκλες και εβουρούσαν μες τα χωράφκια και την ίδια μέρα το δοκίμασα με ένα λαουρόνα ίδιο τσοκ και φυσίγγιο και τα 2 τριανταρκα....ίβραμε ενα παλιό πλυντήριο έπεξα το με το SKB ίσια που το έχταρε και το λαουρόνα έκαμε το κουλιαστήρι για τα μακαρόνια αλλο λιο να ρέξεουν που την άλλη τα σκάγια....επήρα το πίσω στον μεταπωλητή του αντιπροσώπου και εν το επιανε πίσω μιας ημέρας κυνηγετικής όπλο.....έχει 5 χρόνια περιπου που το σκέφτομαι και δεν βρήκα μια απάντηση
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από dimitris savva »

Athos 1978 έγραψε:
dimitris savva έγραψε:παλι επεσες εξω ειναι 6280 αλλα δεν πειραζει αλλα αφου κατεχεις το θεμα για τα υπερχρομιομενα οπλα πες μου αν ειναι και το merkel , το SKB, Beretta DT10 , και S55 , 687 RENATO GAMBA και για να μην σε κουρασω αν εχεις να μου προτεινεις καποιο αλλο για να αγορασω να μην το παιρνω αδικα στο κυνηγι γιατι μαλλον εσυ δεν αφηνεις κουτσοφτερα. ειναι καλο να ακουμε και την γνωμη καποιου που μπορει να ξερει περισσοτερα.μην με παρεξηγας αλλα δεν εχει καιρο που αρχισα να κυνηγω ξυπνησα ενα πρωι και το αποφασησα
Δημήτρη αν και δεν σε ξέρω προσωπικά είχα την εντύπωση ότι σηκώνεις από αστεία και χαβαλέ , σου ζήτω συγνώμη αν σε έθιξα εσένα και τα πολύ αξιόλογα σου όπλα .
Από μένα δεν θα ξανά ακούσεις λέξη για να μην έχουμε παρεξηγήσεις
:lol: :lol: :lol: εν σε παρεξηγω φιλε μου , για αυτο η εταιρεια την πουλησε στην τουρκια , για μενα ομως ειναι ενα απο τα καλυτερα οπλα , ευτυχως για τους οπλουργους δεν εχουν ολοι SKB. αν ειχαν φωνη οι λαγοι που κτυπησα θα σου ελεγαν μην μπεις μπροστα που το SKB :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Sergios »

Φίλε Δημήτρη πιθανόν το SKB σου να είναι παλιό μοντέλο? Πόσο χρονών είναι?
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από dimitris savva »

Sergios έγραψε:Φίλε Δημήτρη πιθανόν το SKB σου να είναι παλιό μοντέλο? Πόσο χρονών είναι?
δεν εχει σχεση , ασχετος οτι ειναι παλιο μοντελλο. αν κοιταξεις στα ορτυκια και διαφορα κυνηγια ειναι το οπλο συνηθως που εχω στις φωτογραφειες και με κατηγορισαν για την ποσοτητα που ειχα στις φωτογραφιες
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από πανικος »

Skb και κουτσοφτερα δεν συνδυαζονται κοπελια.τα εχω κυνηγημενα και σας λεω ειναι απο τα πιο ισοζυγισμενα αξιοπιστΑ και αψοσκαα οπλα.μην ακουτε πελλαρες για περισσοτερο χρωμιο κτλ.ειδικα στα φυσιγγια σπανια εχω ιδιοτροπιες σε συνθηκες που αλλα οπλα θα τα πετουσα που βλεπω την παρεα να κρατα.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από dimitris savva »

Sergios
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Σεπ 2014 22:48
3500....7 baikal :) Αμαν το έχεις φίλε σκουπόξυλο να κρατάς και να σου κάθετε πέφτουν ουλλα εντός βολής....εν νομίζω να εν value for MONEY έτσι όπλο που δεν είναι καθόλου σκάρτο το τονίζω να μεν παρεξηγήσουν οι φαν των blaser....αν το baikal ήταν made in italy θα είχε διπλάσια τιμή.....ο καθένας οσα θέλει πωλεί φυσικά.....overvalue όπλα πολλά χωρίς πιστεύω κανένας από εδώ μέσα να ξέρει το μέτρο σύγκρισης όπλων....με τι κριτήρια υπολογίζω την αξία ενός όπλου και πόσο κοστίζει το κάθε κριτήριο.....τι λέτε?

ειναι η πιο σωστη κουβεντα που ειπες! ασχετος αν εμενα μου αρεσει να εχει και ωραια ξυλα και σκαλισματα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”