ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

MARIOSE έγραψε:Αλέξη μου πίστεψε με εν πετυχένει εδοκίμασα το... [emoji38]

Εν γιαυτό που είπα τζιαί εγώ ότι φέτος εν να πάω. Πέρσι ήταν να πάω τζιαί επέλλανεν με, "μα εν να έρτει κόσμος", "μα θέλω να μας ψήσεις σούβλα" κτλ κτλ κτλ. Ε, εν επήα αλλά το Νιόβρη πάλε τα ίδια [emoji38]
Και τουτο επερασε που τον νου μου Μαριε μου (οτι δημιουργας νομικο προηγουμενο με πιθανοτητα μονιμης μουρμουρας για το χειμερινο) απλα ειπα να μεγαλωσει και λιο ο μιτσης.3 μηνων εν θα ειναι ως τον αυγουστο
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Πανικος Setter έγραψε:Ένα ωραίο άρθρο που αφορά την φασσα :D

http://kynoclub.gr/2014/08/28/%CE%BF%CE ... %BF%CF%8D/
Εμαθαμε ακομα κατι καινουργιο τουτο με την μια φωλια μονο σε καθε δεντρο
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Sergios »

Εγώ παλε είμαι ξηγημένος.....ταλαιπώρα με λαλώ της έχεις 335 μέρες τον χρόνο οι 30 εν δικές μου....και οι 30 συγκεκριμένα εν Κυριακές....αν δεν θέλεις να είμαι καθημερινά με τα ψυχολογικά οτι έν επία την Κυριακή κυνήγι αν θέλεις να κοιμάσαι τις νύχτες αν θέλεις βασικά να τα πηγαίνουμε καλά η ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ξημέρωμα - χάραμα.....οποιαδήποτε μουρμούρα σημαίνει σκωτομούς.....οι καλές εξηγήσεις κάμνουν και τους καλούς φίλους σε όλες τις περιπτώσεις.....εν μιλώ αν εν άρρωστο το μωρό μου η ακραία πράματα όταν είναι όλα φυσιολογικά η ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ ΠΠΑΛΑ ΤΑΚΚΑ..... :lol: :lol: Ως τωρά είμαστε πόμπα.....ξηγημένοι με τα ταξίδια μας με τα έξω μας και μετρούμε 60 και πόψε φκιολί μου εγω.....
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από giorgos80 »

Phinix έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Εγω Αυγουστο δεν θα παω φετος.Ειπα να δειξω καλη διαγωγη περκει φκει η χειμερινη σεζον χωρις τηλεφωνα "αγαπη ελα σπιτι και επελλαναν με οι μιτσιοι...αγαπη ο μεγαλος εκαμε μαυρο τον μιτση...ρε μανα μου ενυχτωσε ποτε λοαρκαζεις να ερτεις σπιτι"...κλπ κλπ κλπ :)
Μαζεφκεις πόντους ένα πράγμα. :D :D :D
βαλλει overtime για να πιασει off
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Πανικος Setter έγραψε:Ένα ωραίο άρθρο που αφορά την φασσα :D

http://kynoclub.gr/2014/08/28/%CE%BF%CE ... %BF%CF%8D/
Σιδερένιε [emoji12]

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Sergios έγραψε:Εγώ παλε είμαι ξηγημένος.....ταλαιπώρα με λαλώ της έχεις 335 μέρες τον χρόνο οι 30 εν δικές μου....και οι 30 συγκεκριμένα εν Κυριακές....αν δεν θέλεις να είμαι καθημερινά με τα ψυχολογικά οτι έν επία την Κυριακή κυνήγι αν θέλεις να κοιμάσαι τις νύχτες αν θέλεις βασικά να τα πηγαίνουμε καλά η ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ξημέρωμα - χάραμα.....οποιαδήποτε μουρμούρα σημαίνει σκωτομούς.....οι καλές εξηγήσεις κάμνουν και τους καλούς φίλους σε όλες τις περιπτώσεις.....εν μιλώ αν εν άρρωστο το μωρό μου η ακραία πράματα όταν είναι όλα φυσιολογικά η ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ ΠΠΑΛΑ ΤΑΚΚΑ..... :lol: :lol: Ως τωρά είμαστε πόμπα.....ξηγημένοι με τα ταξίδια μας με τα έξω μας και μετρούμε 60 και πόψε φκιολί μου εγω.....
ΠΠΑΛΑ ΤΑΚΚΑ πολλάααααα καλόοοο :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Καλημέρα παιδιά, μόλις είδα και τα πρώτα μου τρυγονάκια. Βγήκα έξω στη βεράντα και είδα ένα να περνά τέλλια που μπροστά μου, 20 δευτερόλεπτα μετά μια αγέλη 10-15 πουλιά πέρασε πάνω από το σπίτι μου. :D

Άτε, εκοντέψαμε τζιάλλο.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:Καλημέρα παιδιά, μόλις είδα και τα πρώτα μου τρυγονάκια. Βγήκα έξω στη βεράντα και είδα ένα να περνά τέλλια που μπροστά μου, 20 δευτερόλεπτα μετά μια αγέλη 10-15 πουλιά πέρασε πάνω από το σπίτι μου. :D

Άτε, εκοντέψαμε τζιάλλο.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΧΘΕΣ Η ΜΑΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΒΥΘΙΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΟΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕ Ο ΕΣΚΑΦΕΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΩΡΙΣ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟ.....ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ :P :P :P
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από ALEXIS »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΧΘΕΣ Η ΜΑΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΒΥΘΙΣΗ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΟΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕ Ο ΕΣΚΑΦΕΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΩΡΙΣ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟ.....ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ :P :P :P

ΛΙΓΟ ΣΙΤΑΡΑΚΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΕΙΣ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”