Απελπισία...

Απάντηση
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Απελπισία...

Δημοσίευση από beaglemania »

Που τις 7 ως τις 11 και απο τις 13.00 εως τις 16.20 ουτε μαλαη ρε για ονομα του θεου εκαμαμεν μια πανια που λογικα θα ειχεν 4-5 λαγους μεσα ουτε μαλαη μα τιποτε μονο καμποσες μπεκατσες και περδικια αλλα εν τα πεζουμε. Απελπιστικα σε μια φαση και αρκεψα και μαζευκα μανιταρκα ;) παντος ετσι πραμα πρωτη φορα βλεπω ο καιρος ιδανικος για ιχνηλασιες αλλα τιποτε ρε γμτ.. λαγος υπο εξαφανιση εν ακουσαμεν το κλαμα του γασκωνης σημερα :cry:
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από lefteris »

Εντα που σου αρεσκει να ακουεις το κλαμα του γασκωνης :lol: :lol: :lol:
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από beaglemania »

ρε φιλε το κλαμα του πας την μαλαη εν το αλλασω με τιποτε ανεβαζει σου την αδρεναλινη στα υψη τρεμουν τα χερια σου αμαν εισαι αχαπαρος και σιρει καμια λαξια χεζεις πανω σου που το φως σου :P
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από christy2000 »

Beaglemania κυνηγας με γασκωνης; το ονομα γιατι;
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από beaglemania »

εχω και ενα μπγκλακι απλα το γασκωνης επεσε εντελως τυχαια στα χερια μουπριν λιγες μερες και απλα ειναι εμπειρο σκυλι 18 μηνων θυληκο το μπιγκλακι ακομα 9 μηνων ειναι το περνω μαζι μου δουλευει μαλαη αλλα ειναι μικρο και απειρο ακομα αλλα δειχνει πολυ καλα στοιχεια θα βαλω βιντεο με τα σκυλια οταν παω στους σκυλους μετα το κυνηγι
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από pai »

beaglemania έγραψε:Που τις 7 ως τις 11 και απο τις 13.00 εως τις 16.20 ουτε μαλαη ρε για ονομα του θεου εκαμαμεν μια πανια που λογικα θα ειχεν 4-5 λαγους μεσα ουτε μαλαη μα τιποτε μονο καμποσες μπεκατσες και περδικια αλλα εν τα πεζουμε. Απελπιστικα σε μια φαση και αρκεψα και μαζευκα μανιταρκα ;) παντος ετσι πραμα πρωτη φορα βλεπω ο καιρος ιδανικος για ιχνηλασιες αλλα τιποτε ρε γμτ.. λαγος υπο εξαφανιση εν ακουσαμεν το κλαμα του γασκωνης σημερα :cry:
φιλε μου μπηκλομανιακε αυτον τον καιρο ειναι σηνηθες φενομενο οι λαγοι να μαζευονται σε μια περιοχη για τα ζευγαρωματα τους και γιαυτο ισως να μην βρηκες μαλαη!εγω σημερα εκανα εναν μεγαλο περιπατο και δεν βρηκα τπτ πανω σε μια ραχουα επιασεν μαλαη ο ΣΑΡΑΤΣΟΣ(η μπηκολου μου) και σε μιση ωρα εσηκωσα 2 αλλα ο ξαδερφος ηπκιεν πολλην την προηγουμενη και ΕΚΑΛΙΚΩΝΕΝ τους! :lol: :lol: :lol:
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από beaglemania »

ρε φιλε λαλεις να εν για τουτοι που εν ηβρα μαλαες? να ειχεν καμια βατουρα και να ετραβησαν ουλοι εναν τοπο. Εν πειραζει φιλε που εχασετε τους λαους να ζησουν περκει πολινουν :D
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από lefteris »

τι ορεο πραγμα να εισαι μεσ την ενταση συνεχεια να τον ακουις και να λαλεις τωρα ενα πεταχτει τωρα ενα πεταχτει
οι οπως τον δικο μου τον κουφαλαλο :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από pai »

beaglemania έγραψε:ρε φιλε λαλεις να εν για τουτοι που εν ηβρα μαλαες? να ειχεν καμια βατουρα και να ετραβησαν ουλοι εναν τοπο. Εν πειραζει φιλε που εχασετε τους λαους να ζησουν περκει πολινουν :D
χαχαχα αν τον περνω μαζι μου τον ξαδερφο νασε σιγουρος :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από christy2000 »

Ειμαι στη διαδικασια κ ψαχνω για κουταβια κ ειμαι μεταξυ γασκωνης κ μπικολ,εχεται καμια συμβουλη;
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”