Πληροφοριες για οπλο baikal 29 ιντζων

Απάντηση
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Πληροφοριες για οπλο baikal 29 ιντζων

Δημοσίευση από beaglemania »

Παιδες κερδισα το συγκεκριμενο οπλο την περασμενη βδομαδασε μια κληρωση το οπλο το εδωσε ενα παλιος κυνηγος το οποιοι το ειχε 20 χρονια περιπου απο τι μου ειπε ειναι 3-1 σταθερα τσιοκ 29 ιντζων και μου ειπε να μην βαζω πανω απο 32γρ φυσσιγια μπορειτε να μου πειτε αν εχει καποιος το ιδιο την γνωμη του η καποιες πλροφοριες για το οπλο αυτο. Επεισης και ενα φυσιγγι να μου πειτε καποιες πληροφοριες γιατι πολλοι μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλα και για μακρινες αποστασεις για τις σιδερενιες
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Πληροφοριες για οπλο baikal 29 ιντζων

Δημοσίευση από beaglemania »

:?:
Άβαταρ μέλους
stelios46
Full Member
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 08:38

Δημοσίευση από stelios46 »

Φιλε οταν ξηλωσεις το οπλο η χουφτα μενει πανω στις καννες?
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Πληροφοριες για οπλο baikal 29 ιντζων

Δημοσίευση από beaglemania »

ναι φιλε το παρακοντακο μενει πανω στης καννες
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Πληροφοριες για οπλο baikal 29 ιντζων

Δημοσίευση από giorgos80 »

ρε φιλε μαλλον δεν ειναι μπαικαλ ειναι το toz-34.χωρις να ειμαι απολυτα βεβαιος
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Πληροφοριες για οπλο baikal 29 ιντζων

Δημοσίευση από beaglemania »

Ρε φιλε εκοιταξα για παραπανω πληροφοριες αλλα δεν βρηκα κατι ως τα αποψε να βαλω πιο ξακαθαρες φωτο μπας και ξερεις τιποτα παραπανω
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: Πληροφοριες για οπλο baikal 29 ιντζων

Δημοσίευση από Warrior »

φίλε το όπλο είναι tοz το έχει κάποιος φίλος αλλά δεν ξέρω το μοντέλο. Κάτω από το παρακόντακο προς το άκτιον έχει 2 κομματάκια μεταλλικά? οταν το ξηλώνεις πρέπει να πατάς σκανδάλες?
Άβαταρ μέλους
stelios46
Full Member
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 08:38

Δημοσίευση από stelios46 »

Φιλε το οπλο σωνει ειναι αρκετα στιβαρο. Αλλα αν θυμουμε καλα τα τσιοκ του ειναι πιο στενα. Ασε να ρωτισω το συγαμπρο μου εχει τον ιδιο. Παντως εν πολλα ωραιο οπλο
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Πληροφοριες για οπλο baikal 29 ιντζων

Δημοσίευση από beaglemania »

Παιδες μετααπο πολυ ερευνα :D βρηκα οτι το οπλο γραφει πανω toz-34ep made in ussr και γραφει bul 4uk hoc p/40k 50 krc/cm k9 pt 12/70 θα ηθελα να μαθω κατα ποσο το οπλο ειναι στιβαρο εαν μπορω να του παιξω πανω που 32 γρ γιατι ο πρωην ιδιοκτητης ειπεν μου οτι ως τα 32γρ να του παιζω :idea:
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Πληροφοριες για οπλο baikal 29 ιντζων

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

beaglemania έγραψε:Παιδες μετααπο πολυ ερευνα :D βρηκα οτι το οπλο γραφει πανω toz-34ep made in ussr και γραφει bul 4uk hoc p/40k 50 krc/cm k9 pt 12/70 θα ηθελα να μαθω κατα ποσο το οπλο ειναι στιβαρο εαν μπορω να του παιξω πανω που 32 γρ γιατι ο πρωην ιδιοκτητης ειπεν μου οτι ως τα 32γρ να του παιζω :idea:
Θα σου πρότεινα να το πάρεις σε ένα καλό οπλουργό να δει σε τι κατάσταση είναι το όπλο, το πιο πιθανό θα γνωρίζει και παραπάνω πληροφορίες για το όπλο αλλά και μέχρι τι γρ θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”