BAIKAL CLUB

Απάντηση
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από panikos747712 »

Φιλε Γιωργο νομιζω αν το παρης σε καποιο οπλουργο θα σου ρυθμιση και τα ιτζεκτορ και θα δουλευουν μια χαρα πηρα και γω πριν κανενα μηνα το sporting δεν μου κανε καποιο προβλημα ακομα αλλα ειδα αλλους που αγορασαν μαζι μου να παραπονιουνται με προβλημα στα ιτζεκτορ και τους λεω και γω δεν ειναι κατι που δεν ξεραμε αν το παρης σε καποιο που κατεχει το προβλημα ξεπερνιετε αλλα οπως ειπες και συ υπαρχη και η λυση της απενεργοποιησης
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από giorgos80 »

panikos747712 έγραψε:Φιλε Γιωργο νομιζω αν το παρης σε καποιο οπλουργο θα σου ρυθμιση και τα ιτζεκτορ και θα δουλευουν μια χαρα πηρα και γω πριν κανενα μηνα το sporting δεν μου κανε καποιο προβλημα ακομα αλλα ειδα αλλους που αγορασαν μαζι μου να παραπονιουνται με προβλημα στα ιτζεκτορ και τους λεω και γω δεν ειναι κατι που δεν ξεραμε αν το παρης σε καποιο που κατεχει το προβλημα ξεπερνιετε αλλα οπως ειπες και συ υπαρχη και η λυση της απενεργοποιησης
επηρα το αλλα δεν μπορω να πω πως λυθηκε πληρως αφου το εκανε παλι αλλα πολυ πιο αραια.συνηθως μου το εκανε στο σκοπευτηριο με φυσιγγια σπορτινγκ.
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

giorgos80 έγραψε:
panikos747712 έγραψε:Φιλε Γιωργο οταν πηρες το baikal σου αναφερες τοτε καποια προβληματα φκιαχτηκαν ολα ρολοι?
ρε φιλε δεν ξερω αν διορθωθηκαν αλλα απο το καιρο που χρησιμοποιω φυσιγγια με 16mm μεταλλο στο καλυκα και εχω γυρισει τις βιδες των εξωλκεων και τους εκανα απλους δεν μου ξανακανε προβλημα.γενικα ειμαι ευχαριστημενος.το μονο που δεν μου αρεσε ειναι το τσιοκ 5*.αφηνει πολλα κενα.
τωρα εχω εσω-εξω πανω της gemini 4*-2*
τουτα
http://kirgias.gr/default.asp?page=deta ... 6&PID=1058
μεν τα γορασετε ομως γιατι ειναι της καραμπινας και θελουν τορνο γιατι ειναι χοντρα


φιλε γιατι δεν ταιριαζουν εκεινα τα τσιοκ ακριβως αφου η σελιδα λειει οτι ειναι για τα βαικαλ. εχω και εγω το ιδιο με το δικο σου και θα συμφωνησω απολυτα για το τσοκ το 5 οτι αφηνει πολλα κενα. επεισης και εμενα ειχε προβλημα με τα ιντζεκσιον του το πηγα και μου δυναμοσαν τις σουστες
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από giorgos80 »

XATZIKRIS007 έγραψε:
giorgos80 έγραψε:
panikos747712 έγραψε:Φιλε Γιωργο οταν πηρες το baikal σου αναφερες τοτε καποια προβληματα φκιαχτηκαν ολα ρολοι?
ρε φιλε δεν ξερω αν διορθωθηκαν αλλα απο το καιρο που χρησιμοποιω φυσιγγια με 16mm μεταλλο στο καλυκα και εχω γυρισει τις βιδες των εξωλκεων και τους εκανα απλους δεν μου ξανακανε προβλημα.γενικα ειμαι ευχαριστημενος.το μονο που δεν μου αρεσε ειναι το τσιοκ 5*.αφηνει πολλα κενα.
τωρα εχω εσω-εξω πανω της gemini 4*-2*
τουτα
http://kirgias.gr/default.asp?page=deta ... 6&PID=1058
μεν τα γορασετε ομως γιατι ειναι της καραμπινας και θελουν τορνο γιατι ειναι χοντρα


φιλε γιατι δεν ταιριαζουν εκεινα τα τσιοκ ακριβως αφου η σελιδα λειει οτι ειναι για τα βαικαλ. εχω και εγω το ιδιο με το δικο σου και θα συμφωνησω απολυτα για το τσοκ το 5 οτι αφηνει πολλα κενα. επεισης και εμενα ειχε προβλημα με τα ιντζεκσιον του το πηγα και μου δυναμοσαν τις σουστες
ασε ρε φιλε μεγαλη ιστορια.μιλησα με εκπροσωπο της εταιρειας και με διαβεβαιωσε οτι ταιριαζαν σε ολα τα μπαικαλ.ελα ομως που το εξωτερικο μερος ηταν τοσο χοντρο που οταν βιδωνες πανω το ενα το αλλο δεν χωρουσε να μπει γιατι ερχοταν σε επαφη με το εξωτερικο μερος του αλλου.τα πηγα σε τορναδορο και τα εφαγε γυρω στα 7 δεκατα του μιλιμετρου το καθε ενα.τα πηγα στο Γιωργο Σιεκκερη στη Λαρνακα και μου τα εβαψε δωρεαν και τον ευχαριστω παρα πολυ
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

φιλε μου τωρα για το περδικη και τις τζικλες τη φυσσιγια βαζεις το πρωι και τη ποιο μετα??
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από giorgos80 »

XATZIKRIS007 έγραψε:φιλε μου τωρα για το περδικη και τις τζικλες τη φυσσιγια βαζεις το πρωι και τη ποιο μετα??
ρε φιλε εν εχω κατι συγκεκριμενο για πρωι.τες χαρτουτσιες μου παιζω τες ολη μερα.δοκιμασε starlight 32 no9 και νο10 mini της extra και baby της extra στα ιδια νουμερα.εν το μεταξυ δοκιμασε και τη lambro sporting εχει φοβερο σκοτωμα αλλα δυστηχως για μενα ειναι η χαρτουτσια που μου εκαμε τα περισοτερα προβληματα με τα ητζεκτορς.για περδικι η super coturnice ειναι πολυ καλη και λιλα της βικτορυ εχει διαχρονικη αξια.επαναλαμβανω οτι τις παιζω ολη μερα σε ολες τις συνθηκες
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

giorgos80 έγραψε:
XATZIKRIS007 έγραψε:φιλε μου τωρα για το περδικη και τις τζικλες τη φυσσιγια βαζεις το πρωι και τη ποιο μετα??
ρε φιλε εν εχω κατι συγκεκριμενο για πρωι.τες χαρτουτσιες μου παιζω τες ολη μερα.δοκιμασε starlight 32 no9 και νο10 mini της extra και baby της extra στα ιδια νουμερα.εν το μεταξυ δοκιμασε και τη lambro sporting εχει φοβερο σκοτωμα αλλα δυστηχως για μενα ειναι η χαρτουτσια που μου εκαμε τα περισοτερα προβληματα με τα ητζεκτορς.για περδικι η super coturnice ειναι πολυ καλη και λιλα της βικτορυ εχει διαχρονικη αξια.επαναλαμβανω οτι τις παιζω ολη μερα σε ολες τις συνθηκες
lambro sporting ποιας εταιριας ειναι??
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από giorgos80 »

XATZIKRIS007 έγραψε:
giorgos80 έγραψε:
XATZIKRIS007 έγραψε:φιλε μου τωρα για το περδικη και τις τζικλες τη φυσσιγια βαζεις το πρωι και τη ποιο μετα??
ρε φιλε εν εχω κατι συγκεκριμενο για πρωι.τες χαρτουτσιες μου παιζω τες ολη μερα.δοκιμασε starlight 32 no9 και νο10 mini της extra και baby της extra στα ιδια νουμερα.εν το μεταξυ δοκιμασε και τη lambro sporting εχει φοβερο σκοτωμα αλλα δυστηχως για μενα ειναι η χαρτουτσια που μου εκαμε τα περισοτερα προβληματα με τα ητζεκτορς.για περδικι η super coturnice ειναι πολυ καλη και λιλα της βικτορυ εχει διαχρονικη αξια.επαναλαμβανω οτι τις παιζω ολη μερα σε ολες τις συνθηκες
lambro sporting ποιας εταιριας ειναι??
http://lambro.gr/el/product/CLAY-TARGET/SPORTING
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από savvis25 »

Καλή η lambro sporting...αλλά...δοκίμασα πρόσφατα τις lambro tordo 30gr, νο.9 Και με άφησαν άναυδο με τα σκοτώματα σε διάφορες αποστάσεις που κυμαίνονταν από 15-40 μέτρα περίπου. Τις χρησιμοποίησα στις τρασιήλες σε μέρα με βοριοανατολικό άνεμο και θερμοκρασίες 15-25 βαθμούς με ηλιοφάνεια.
AlexisBaikal
Full Member
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 15:03

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από AlexisBaikal »

Paidia 8elo ena oplo na agorasw gurw sta 400 E ap oti katalava mono baikal ine se etsi times mporeite na m peite an ine kala ?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”