τιμες φυσιγγιων

Απάντηση
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από NIKOLAS »

ΣΑΣ ΧΕΡΕΤΩ

ΕΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΑ ΕΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΔΑΜΕΣΑ

ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝΤΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΝΕΚΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ?

ΑΚΡΙΒΟΣΑΝ ? ΕΦΤΙΝΗΣΑΝ?

ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗΝ ΤΙΜΕΣ ΠΧ 25Ο ΦΟΥΣΙΕΚΚΙΑ 28ΓΡ ΠΟΣΑ ΠΑΝ ΤΩΡΑ?

ΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΚΕΨΟΥΜΕΝ ΝΑ ΓΟΡΑΖΟΥΜΕΝ

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΝ ΝΑ ΕΡΤΕΙ ΠΟΥ ΕΝ ΝΑ ΠΑΕΙ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από admin »

NIKOLAS έγραψε:ΣΑΣ ΧΕΡΕΤΩ

ΕΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΑ ΕΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΔΑΜΕΣΑ

ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝΤΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΝΕΚΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ?

ΑΚΡΙΒΟΣΑΝ ? ΕΦΤΙΝΗΣΑΝ?

ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗΝ ΤΙΜΕΣ ΠΧ 25Ο ΦΟΥΣΙΕΚΚΙΑ 28ΓΡ ΠΟΣΑ ΠΑΝ ΤΩΡΑ?

ΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΚΕΨΟΥΜΕΝ ΝΑ ΓΟΡΑΖΟΥΜΕΝ

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΝ ΝΑ ΕΡΤΕΙ ΠΟΥ ΕΝ ΝΑ ΠΑΕΙ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Νικόλα απο ότι ξέρω αρκετά καταστήματα (μεταπωλητές) έβγαλαν προσφορές για να μπορέσουν να ρευστοποιήσουν λίγο εμπόρευμα( με λίγο παζάρι) μπορεί να πετύχεις καμιά καλή προσφορά 8-)
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ 28ΓΡ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ.
ΤΑ MELIOR EINAI 40 EYRO
SAGA SPORTING KAI EUROTRAP EINAI 45 EYRO
OLYMPIA MINIMAX EINAI 43 EURO
OLYMPIA GEM EINAI 46 EURO
PASCHERI K PELAGRI EINAI 47 EURO
The best there is
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από NIKOLAS »

ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ MELIOR ΠΟΥ ΤΕΣ ΕΔΟΚΗΜΑΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ...ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

ολες οι προαναφερθεντες ειναι παρα πολυ καλες και φτηνες. Η SAGA η πρασινη εχει λιγο περισσοτερο λακτισμα απο τις αλλες αλλα ειναι η πιο γρηγορη απο ολες.
The best there is
KKILER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 13 Αύγ 2010, 05:45

Re: τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από KKILER »

XS^PRESTIGE έγραψε:ολες οι προαναφερθεντες ειναι παρα πολυ καλες και φτηνες. Η SAGA η πρασινη εχει λιγο περισσοτερο λακτισμα απο τις αλλες αλλα ειναι η πιο γρηγορη απο ολες.
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟ SAGA. ΕΛΗΞΕ. ΕΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΕΣ ΟΥΛΛΕΣ. ΟΥΛΛΕΣ ΟΜΩΣ . ΠΑΙΖΩ ΓΥΡΩ ΣΤΕΣ 3 ΚΑΣΙΕΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΠΟΥ ΤΕΣ ΤΖΙΗΚΛΕΣ. ΣΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΠΑΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ 32 FIELD ΚΑΙ ΤΗΝ 34 HEAVY ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΖΙΗΚΛΕΣ 28 DISPERSANTE KAI 32 EXPORT. ΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΑΘΟΣ . ΠΟΥ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΛΑΚΤΙΣΜΑ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΜΑ, ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ.
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από tracker686 »

KKILER έγραψε:
XS^PRESTIGE έγραψε:ολες οι προαναφερθεντες ειναι παρα πολυ καλες και φτηνες. Η SAGA η πρασινη εχει λιγο περισσοτερο λακτισμα απο τις αλλες αλλα ειναι η πιο γρηγορη απο ολες.
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟ SAGA. ΕΛΗΞΕ. ΕΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΕΣ ΟΥΛΛΕΣ. ΟΥΛΛΕΣ ΟΜΩΣ . ΠΑΙΖΩ ΓΥΡΩ ΣΤΕΣ 3 ΚΑΣΙΕΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΠΟΥ ΤΕΣ ΤΖΙΗΚΛΕΣ. ΣΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΠΑΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ 32 FIELD ΚΑΙ ΤΗΝ 34 HEAVY ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΖΙΗΚΛΕΣ 28 DISPERSANTE KAI 32 EXPORT. ΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΑΘΟΣ . ΠΟΥ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΛΑΚΤΙΣΜΑ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΜΑ, ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ.
Φιλε θαθελα να δοκιμασω τις Saga δοκιμασα στο παρελθον αλλα αλλαξα γνωμη τελευταια στιγμη,7 για φασσα 6 περδικι και 10 για τζικλα,θα μεινω ευχαριστιμενος η να παραμεινω στα στανtαρ μου?το οπλο μου ειναι select light Winchester...
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

ΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΧΑΖΙ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ 3-4 ΠΑΚΕΤΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ. ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΠΑΙΖΩ ΤΗ ΚΟΚΚΙΝΙ SAGA ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 28/7.5 ΚΑΙ ΤΗ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ. ΑΥΤΕΣ ΠΑΙΖΩ Κ ΣΤΙΣ ΤΖΙΚΛΕΣ. ΠΕΡΔΙΚΑ ΠΑΙΖΩ 34 HEAVY SAGA
The best there is
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από NIKOLAS »

ΓΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΔΗΛ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΖΕΣΤΗ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΦΟΥΣΙΕΚΚΙ Η SAGA ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: τιμες φυσιγγιων

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

34gr HEAVY
The best there is
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”