FABARM AXIS 30'' SPORTING

Απάντηση
Indigo82
Full Member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 21 Αύγ 2012, 06:02

FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από Indigo82 »

ΦΙΛΟΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ. ΑΠΟΚΤΗΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΝΑ FABARM AXIS 30'' SPORTING. ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ?? ΓΙΑ ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΕΝΔΗΜΙΚΟ.
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από cynergy »

File m to ehi o sigkinigos m xoris na thelo na diafimiso eteria pezi fisiggia tis RC kai tis lambro sigkekrimena tha rotiso kai tha s po (apo kinito)
dont shoot fast...shoot good
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από Anthimos »

Indigo82 έγραψε:ΦΙΛΟΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ. ΑΠΟΚΤΗΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΝΑ FABARM AXIS 30'' SPORTING. ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ?? ΓΙΑ ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΕΝΔΗΜΙΚΟ.

Φίλε κυνηγω με FABARM εδω και χρονια το ίδιο και ο αδερφός μου.

Για Φασσα NOBEL SPEED 34gr . Επίσης πολύ καλά αποτελέσματα στη φασσα ειχα και με OLYMPIA SUPER TRAP 32 μές την πολλη πυρα, TECNA PM 40 για πολλα ψηλωμένες...αλλα ρε φιλε παω να καταληξω εξ ολοκλήρου στην NOBEL SPEED εκατσεν μου πολλα . O αδερφός μου χρησιμοποιά επίσης την Victory 32 Nikel.

Στο ενδημικό φίλε παλε τις πρωτες εξορμήσεις που εν ζεστη NOBEL SPEED , 35 γρ Ασπρη Victory, και για πρωτη ειδικα αμα σπασουν λιον οι ζεστες GOLDEN WING 36 . Αυτές ειναι οι βασικες μου ρε φιλε.

Καλες βολές αν θέλεις να δοκιμασεις και κατι αλλο για ενδημικό αλλα εξαρτάται απο τι λεφτα διαθέτεις εκαμα και με
B&P Mythos 37
Fiocci 33 gr
Percorsso di Caccia 36
Lambro Direct ( για πυκνο)
PM 40 Techna

Για τρυγονι και ορτυκι τωρα τον Σεμπτεβρη χρησιμοποιω πολυ σκοπευτικα φυσιγγια

Super Trap Olympia 7.5
Sporter Victory 7.5
Thunder John 7.5
Skeet κιτρινη 480 bars
Nobel sporting 28 gr
Baby 25 gr Victory ( Ορτυκια)
Super skeet 25 gr olympia (ορτυκια)

Για τζικλα Challenger της Victory, Super Tordo, Atlas Welcome, και Ηλιόνα 28γρ 12 σκαι.

Τελευταια παιζω τζαι κατιΚκολο χαρτουτσιές με πολυ καλά αποτελέσματα! :D

Ρε φιλε λογω του TRIBORE τουτα τα όπλα ειναι λιον η κουβεντα " ο καλός ο μυλος ολα τα αλεθει" εν ειχαμε κανενα ιδιαιετερο προβλημα με φυσιγγια ποτέ!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Indigo82
Full Member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 21 Αύγ 2012, 06:02

Re: FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από Indigo82 »

ΕΓΩ ΕΠΑΙΞΑ ΠΡΟΧΤΕΣ 2 ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ 2 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ STRALIGHT 32GR ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΚΑΛΛΙΚΩΝΑ Η ΔΕΝ ΕΚΟΦΚΑΝ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΩ ΧΗΜΕΙΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΧΙS. ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ.
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

Anthimos έγραψε:
Indigo82 έγραψε:ΦΙΛΟΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ. ΑΠΟΚΤΗΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΝΑ FABARM AXIS 30'' SPORTING. ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ?? ΓΙΑ ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΕΝΔΗΜΙΚΟ.

Φίλε κυνηγω με FABARM εδω και χρονια το ίδιο και ο αδερφός μου.

Για Φασσα NOBEL SPEED 34gr . Επίσης πολύ καλά αποτελέσματα στη φασσα ειχα και με OLYMPIA SUPER TRAP 32 μές την πολλη πυρα, TECNA PM 40 για πολλα ψηλωμένες...αλλα ρε φιλε παω να καταληξω εξ ολοκλήρου στην NOBEL SPEED εκατσεν μου πολλα . O αδερφός μου χρησιμοποιά επίσης την Victory 32 Nikel.

Στο ενδημικό φίλε παλε τις πρωτες εξορμήσεις που εν ζεστη NOBEL SPEED , 35 γρ Ασπρη Victory, και για πρωτη ειδικα αμα σπασουν λιον οι ζεστες GOLDEN WING 36 . Αυτές ειναι οι βασικες μου ρε φιλε.

Καλες βολές αν θέλεις να δοκιμασεις και κατι αλλο για ενδημικό αλλα εξαρτάται απο τι λεφτα διαθέτεις εκαμα και με
B&P Mythos 37
Fiocci 33 gr
Percorsso di Caccia 36
Lambro Direct ( για πυκνο)
PM 40 Techna

Για τρυγονι και ορτυκι τωρα τον Σεμπτεβρη χρησιμοποιω πολυ σκοπευτικα φυσιγγια

Super Trap Olympia 7.5
Sporter Victory 7.5
Thunder John 7.5
Skeet κιτρινη 480 bars
Nobel sporting 28 gr
Baby 25 gr Victory ( Ορτυκια)
Super skeet 25 gr olympia (ορτυκια)

Για τζικλα Challenger της Victory, Super Tordo, Atlas Welcome, και Ηλιόνα 28γρ 12 σκαι.

Τελευταια παιζω τζαι κατιΚκολο χαρτουτσιές με πολυ καλά αποτελέσματα! :D

Ρε φιλε λογω του TRIBORE τουτα τα όπλα ειναι λιον η κουβεντα " ο καλός ο μυλος ολα τα αλεθει" εν ειχαμε κανενα ιδιαιετερο προβλημα με φυσιγγια ποτέ!!![/
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΘΕΛΩ ΤΖΙΑΙ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΑΝΘΙΜΕ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από virtualgreek »

Ειδικά τζείνες οι Κκολο-χαρτούτσιες έσπασαν τα νεύρα μου προχθές!

Ότι πουλί πέρασε από κοντά το έστελναν στον αδόξαστο. Δεν ντρέπονται καθόλου! :-)

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από Anthimos »

virtualgreek έγραψε:Ειδικά τζείνες οι Κκολο-χαρτούτσιες έσπασαν τα νεύρα μου προχθές!

Ότι πουλί πέρασε από κοντά το έστελναν στον αδόξαστο. Δεν ντρέπονται καθόλου! :-)

Σ.

Τίποτε μιλουμε κύριε Σαββα καμια αντροπη!! :D
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΖΙΑΙ ΜΑΣ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΙΝΤΑ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ ΕΝ ΤΟΥΤΕΣ ΝΑ ΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ. ΠΟΥ ΕΝ Η ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ?????
ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΕΧΑΛΑΣΕΤΕ ΤΖΙΑΙ ΕΣΕΙΣ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ .
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Γιατρός

Re: FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από Γιατρός »

virtualgreek έγραψε:Ειδικά τζείνες οι Κκολο-χαρτούτσιες έσπασαν τα νεύρα μου προχθές!

Ότι πουλί πέρασε από κοντά το έστελναν στον αδόξαστο. Δεν ντρέπονται καθόλου! :-)

Σ.
Σύρνεις τες και μόνες τους ή πρέπει να μπουν και μέσα στο όπλο ; :lol:
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: FABARM AXIS 30'' SPORTING

Δημοσίευση από virtualgreek »

louisll έγραψε:
virtualgreek έγραψε:Ειδικά τζείνες οι Κκολο-χαρτούτσιες έσπασαν τα νεύρα μου προχθές!

Ότι πουλί πέρασε από κοντά το έστελναν στον αδόξαστο. Δεν ντρέπονται καθόλου! :-)

Σ.
Σύρνεις τες και μόνες τους ή πρέπει να μπουν και μέσα στο όπλο ; :lol:

Ρε Loui όταν έχεις μαζί σου τούτα τα φυσίγγια είσαι όπως τον Τσακ Νόρρις.

Περνούν οι φάσσες και τους λες "Εσύ, εσύ και εσύ.. στην βούρκα!" :-)
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”