ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΠΛΟ

Απάντηση
evros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2010, 19:26

ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΠΛΟ

Δημοσίευση από evros »

ζητηται οπλο προσ αγορα MC 106 BELL CHOKE
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΠΛΟ

Δημοσίευση από NIKOLAS »

evros έγραψε:ζητηται οπλο προσ αγορα MC 106 BELL CHOKE
ΦΙΛΕ ΕΝΑ ΡΩΣΣΙΚΟ MC ΒELLCHOKE ΕΧΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΤΣΙΛΙΔΗΣ ΣΤΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΜΟΝΤΕΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΤΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ 99685400
chrisostomos1
Full Member
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 04 Δεκ 2010, 14:43

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΠΛΟ

Δημοσίευση από chrisostomos1 »

Έχει κάνα 2 χρόνια που έκλεισε ένα μαγαζί στην λεωφόρο ακροπόλεως είχε τα περιβόητα TOZ - TULA. Δεν ξέρω τι απέγινε από τότε που έκλεισε. Παντός τα όπλα βάρια Ρώσικα άλλα ήταν έργα τέχνης. Είχε και το μοντέλο που ο Ουκρανός σκοπευτής είχε κερδίσει στους ολυμπιακούς στην Αυστραλία όταν παρουσιάστηκε αυτό το τσοκ.
Άβαταρ μέλους
chrysanthos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 18 Οκτ 2010, 11:50

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΠΛΟ

Δημοσίευση από chrysanthos »

Φιλε μαλλον δισκολα θα βρεις τετοιον οπλο στην Κυπρο γιατι μονο με παραγγελια βγαζει το εργοστασιο της ΤΣΚΙΠ-ЦКИБ(εργοστασιο που κανει τα οπλα МЦ(MC Οπως λετε στη Κυπρο)) το μοντελλο 106 Bell Choke (раширение "ТУЛА").
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΠΛΟ

Δημοσίευση από virtualgreek »

evros έγραψε:ζητηται οπλο προσ αγορα MC 106 BELL CHOKE
Evro,

Γνωρίζω κάποιο που έχει ένα MC 106 Bell Choke σε άριστη κατάσταση και που το πουλά. Θέλει €4,500. Έχω δει παρόμοια όπλα σε άθλια κατάσταση και θέλανε τα ίδια λεφτά. Οπόταν εάν ενδιαφέρεσαι θα σας φέρω σε επικοινωνία και βρείτε τα μεταξύ σας.

Καλή σου μέρα.
Σ. Μακρής
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΠΛΟ

Δημοσίευση από kypros »

πουλησα το δικο μου MC 106 BELL CHOKE φετος σε ενα καλο φιλο. προσωπικα δεν μου ειχε κατσει αλλα δεν ηθελα να το δωσω σε καποιον τυχεα γιατι ειναι ωραιο οπλο.

τα μεγαλα του μειονεκτηματα ειναι η ελλειψη εξολκεων και για μενα οι κοντες καννες.

υπαρχουν δυο 108 στο μιχαλη κυνηγο αλλανομιζω ειναι 4500 ευρω.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΠΛΟ

Δημοσίευση από AU-79 »

kypros έγραψε:πουλησα το δικο μου MC 106 BELL CHOKE φετος σε ενα καλο φιλο. προσωπικα δεν μου ειχε κατσει αλλα δεν ηθελα να το δωσω σε καποιον τυχεα γιατι ειναι ωραιο οπλο.

τα μεγαλα του μειονεκτηματα ειναι η ελλειψη εξολκεων και για μενα οι κοντες καννες.

υπαρχουν δυο 108 στο μιχαλη κυνηγο αλλανομιζω ειναι 4500 ευρω.
Τα εχω δει και εγω πριν 2 εβδομαδες περιπου, οντως ζητα 4500 ευρω!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”