BAIKAL CLUB

Απάντηση
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

MsgJack έγραψε:
XATZIKRIS007 έγραψε:παιδκια ξερει κανενας που μπορω να εβρω εξωτερικα τσιοκ για τον μπαικαλ τον κυνηγετικο??
Να ρωτήσω σε τι βοηθούν τα εξωτερικά τσιοκ;
Έχω Baikal - mp310 sporting.

Ρε φίλε έχουν καλύτερη κατανομή και δεν αφήνουν κενά όπως τα σταθερά Τσιόκς του μπαικαλ...........



Ένας είπε μου ότι κτυπούσαν ποιο μακριά αλλά νομίζω εν μαλακιες που ελαλε.......
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από giorgos80 »

XATZIKRIS007 έγραψε:
MsgJack έγραψε:
XATZIKRIS007 έγραψε:παιδκια ξερει κανενας που μπορω να εβρω εξωτερικα τσιοκ για τον μπαικαλ τον κυνηγετικο??
Να ρωτήσω σε τι βοηθούν τα εξωτερικά τσιοκ;
Έχω Baikal - mp310 sporting.

Ρε φίλε έχουν καλύτερη κατανομή και δεν αφήνουν κενά όπως τα σταθερά Τσιόκς του μπαικαλ...........



Ένας είπε μου ότι κτυπούσαν ποιο μακριά αλλά νομίζω εν μαλακιες που ελαλε.......
γενικα τα aftermarket δινουν καλυτερα αποτελεσματα αλλα δεν πρεπει απαραιτητα να ειναι εξωτερικα μπορουν και τα εσωτερικα να δωσουν καλυτερα αποτελεσματα.τωρα το παιζουν πιο μακρια εν θα το σχολιασω
dimitris savva

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από dimitris savva »

Που μπορω να βρω τσοκ για BAIKAL εσσο εξω?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΟΣΟΙ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΟΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΕΞΤΡΑ ΤΣΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΒΟΛΕΣ....ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ :roll:

ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ!

ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΚΟΙΝΟΥΣ ΘΝΗΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΕΝΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΟΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ???

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ???

ΑΛΙΜΟΝΟ ΕΑΝ ΟΙ "ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ" ΠΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΥΟΥΝ ΜΕ ΟΠΛΑ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΕΒΑΖΑΝ ΤΣΟΚ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΣΩΣΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΛΛΟΙΟΝΩΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΒΟΛΩΝ....ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΠΡΟΠΩΠΙΚΑ ΤΟ ΤΣΟΚ ΣΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΟΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΚΥΡΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΕΤΟΥΜΕΝΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΣΟΚ!

ΔΗΛΑΔΗ......ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ,ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΙΑ,ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ....ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΤΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΟΚ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ.....ΕΠ ΟΥΔΕΝΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!!!

ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΦΘΑΛΜΟΦΑΝΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΣΤΑ ΤΣΟΚ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ...ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
dimitris savva

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από dimitris savva »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΟΣΟΙ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΟΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΕΞΤΡΑ ΤΣΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΒΟΛΕΣ....ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ :roll:

ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ!

ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΚΟΙΝΟΥΣ ΘΝΗΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΕΝΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΟΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ???

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ???

ΑΛΙΜΟΝΟ ΕΑΝ ΟΙ "ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ" ΠΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΥΟΥΝ ΜΕ ΟΠΛΑ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΕΒΑΖΑΝ ΤΣΟΚ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΣΩΣΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΛΛΟΙΟΝΩΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΒΟΛΩΝ....ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΠΡΟΠΩΠΙΚΑ ΤΟ ΤΣΟΚ ΣΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΟΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΚΥΡΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΕΤΟΥΜΕΝΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΣΟΚ!

ΔΗΛΑΔΗ......ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ,ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΙΑ,ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ....ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΤΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΟΚ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ.....ΕΠ ΟΥΔΕΝΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!!!

ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΦΘΑΛΜΟΦΑΝΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΣΤΑ ΤΣΟΚ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ...ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ!!!

φιλε Σωλονα ακου να γελασεις. η συκεκριμενη ερωτηση δεν ειναι για δικο μου οπλο γιατι αν ηταν δικο μου θα ηταν ηδη καυσοξυλο η πεταμενο στο χωραφι που κυνηγουν. στις 40 βολες εκανε 8 εμπλοκες
στις 40 βολες επιασε μονο μια τρασσιλα οταν ηρθε κοντα μου και ειδε ποσες ειχα μετα ειδε και τα τσοκ που ειχα στο οπλο μου . δοκιμασε το δικο μου οπλο και επεξε στις 4 φορες δυο πουλια :shock:
η αποφαση βγηκε: ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΤΣΙΟΚ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΚΕΙΝΟΣ γιατι τα δικα μου ηταν εξω εσσω σημειωσε οτι στο σκοπευτηριο ηταν τελειο το οπλο ασχετος των εμπλοκων που το δοκιμασα εγω.
αλλα επειδη δεν ειναι φανατικος κυνηγος δεν τον νοιαζει και τοσο , δεν ξερω τι θα αποφασισει αλλα θελει τα τσιοκ :lol: :lol:
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

Ρε παρέα εσσιη ο λακη ο κυνηγός εξωτερικά Τσιόκς για μπαικαλ αμερικάνικα 50€
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
dimitris savva

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από dimitris savva »

XATZIKRIS007 έγραψε:Ρε παρέα εσσιη ο λακη ο κυνηγός εξωτερικά Τσιόκς για μπαικαλ αμερικάνικα 50€
οκ θα του πω. ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

dimitris savva έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΟΣΟΙ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΟΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΕΞΤΡΑ ΤΣΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΒΟΛΕΣ....ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ :roll:

ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ!

ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΚΟΙΝΟΥΣ ΘΝΗΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΕΝΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΟΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ???

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ???

ΑΛΙΜΟΝΟ ΕΑΝ ΟΙ "ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ" ΠΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΥΟΥΝ ΜΕ ΟΠΛΑ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΕΒΑΖΑΝ ΤΣΟΚ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΣΩΣΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΛΛΟΙΟΝΩΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΒΟΛΩΝ....ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΠΡΟΠΩΠΙΚΑ ΤΟ ΤΣΟΚ ΣΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΟΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΚΥΡΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΕΤΟΥΜΕΝΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΣΟΚ!

ΔΗΛΑΔΗ......ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ,ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΙΑ,ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ....ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΤΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΟΚ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ.....ΕΠ ΟΥΔΕΝΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!!!

ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΦΘΑΛΜΟΦΑΝΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΣΤΑ ΤΣΟΚ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ...ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ!!!

φιλε Σωλονα ακου να γελασεις. η συκεκριμενη ερωτηση δεν ειναι για δικο μου οπλο γιατι αν ηταν δικο μου θα ηταν ηδη καυσοξυλο η πεταμενο στο χωραφι που κυνηγουν. στις 40 βολες εκανε 8 εμπλοκες
στις 40 βολες επιασε μονο μια τρασσιλα οταν ηρθε κοντα μου και ειδε ποσες ειχα μετα ειδε και τα τσοκ που ειχα στο οπλο μου . δοκιμασε το δικο μου οπλο και επεξε στις 4 φορες δυο πουλια :shock:
η αποφαση βγηκε: ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΤΣΙΟΚ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΚΕΙΝΟΣ γιατι τα δικα μου ηταν εξω εσσω σημειωσε οτι στο σκοπευτηριο ηταν τελειο το οπλο ασχετος των εμπλοκων που το δοκιμασα εγω.
αλλα επειδη δεν ειναι φανατικος κυνηγος δεν τον νοιαζει και τοσο , δεν ξερω τι θα αποφασισει αλλα θελει τα τσιοκ :lol: :lol:
ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΤΣΟΚ ΓΙΑΤΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΓΙΝΕ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΝ ΤΣΟΚ!

Ο ΦΙΛΟΣ ΑΠΛΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙ 100 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ...ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΝΕΣ :shock: :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από giorgos80 »

δηλαδη εγω που αλλαξα σε αφτερμαρκετ εξωτερικα εν για την ψυχολογια μου που τα αλλαξα ή εν επειδη εκαμα δοκιμες και μολις ειδα το αποτελεσμα εζαλιστηκα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

giorgos80 έγραψε:δηλαδη εγω που αλλαξα σε αφτερμαρκετ εξωτερικα εν για την ψυχολογια μου που τα αλλαξα ή εν επειδη εκαμα δοκιμες και μολις ειδα το αποτελεσμα εζαλιστηκα?
ΓΙΩΡΓΟ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΣΟΚ ΣΟΥ.....ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΗ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ ΟΙ ΒΟΛΕΣ ΣΟΥ,ΣΤΟ ΟΤΙ ΑΦΗΝΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΕΝΑ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ Η ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ....ΤΙ?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”