BAIKAL CLUB

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από kanaris »

AlexisBaikal έγραψε:Paidia 8elo ena oplo na agorasw gurw sta 400 E ap oti katalava mono baikal ine se etsi times mporeite na m peite an ine kala ?
Οχι δεν ειναι καλα!!!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από giorgos80 »

kanaris έγραψε:
AlexisBaikal έγραψε:Paidia 8elo ena oplo na agorasw gurw sta 400 E ap oti katalava mono baikal ine se etsi times mporeite na m peite an ine kala ?
Οχι δεν ειναι καλα!!!
ε πε μας ρε φιλε γιατι δεν ειναι καλα
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από kanaris »

giorgos80 έγραψε:
kanaris έγραψε:
AlexisBaikal έγραψε:Paidia 8elo ena oplo na agorasw gurw sta 400 E ap oti katalava mono baikal ine se etsi times mporeite na m peite an ine kala ?
Οχι δεν ειναι καλα!!!
ε πε μας ρε φιλε γιατι δεν ειναι καλα
Φιλε γιωργο απο την επαφη μου με αυτη τη μαρκα δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος. Το ειχα δηλωσει και παλιοτερα σε αλλο ποστ...πιστευω οτι ειναι καλυτερα καποιος που εχει αυτα τα 400 ευρω ειτε να περιμενει να μαζεψει ακομα λιγα για καινουριο αλλης μαρκας ειτε καλυτερα να ψαξει για μεταχειρισμενο αλλης μαρκας. Στην φαση που φτασαμε εγιναν χωμα τα μεταχειρισμενα!!! Αν εσυ η εισαι ευχαριστημενος πες στον φιλο που ψαχνει για οπλο τα θετικα. Το θεωρω μαγκια να αρκουμαστε στα λιγα και να κανουμε τη δουλεια μας με πιο λιγα :!:
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από mikros »

Δες φιλε,εγω προσωπικα ειμαι υπερ ευχαρηστιμενος απο το οπλο που εχω,το μοντελο σπορτινκ με τρυπητες καννες για τα λεφτα που το βρισκεις τωρα καινουργιο γυρω στα 700-800ευρω αν δεν κανω λαθος...
Στιβαρο,αξιοπιστο,σε πολυ προσιτη τιμη,με μικροπροβληματα που διορθονωντε ευκολα...
Δεν ειναι το οπλο με τα σκαλισματα και με ομορφια ,ειναι ενα απλο οπλο για να σπαζει πιατα και τα σκωτωνει θηραμα,αν ψαχνεις ομορφια, χρυσα σκαλισματα, σχεδια ξυλα μεγαλης αξιας και λοιπα μην κοιταξεις για βαικαλ...
υπαρχουν μικροδιαφορες και δεν εχει και το καλυτερο ζυγισμα το οπλο
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από giorgos80 »

αγοραζοντας το οπλο ηξερα απο την αρχη οτι καποια μικροπροβληματα θα μου τα βγαλει.προβληματα τα οποια γραφω σε προηγουμενη σελιδα στο παρον τοπικ και τα οποια ξεπεραστηκαν.αυτο που εχω να πω ειναι αμα αγορασεις μπαικαλ πριν το χρησιμοποιησεις θελει σερβις.τωρα εννα μου πεις ''ειδες???'' πως γινεται καινουριο οπλο και να θελει σερβις??οι ρωσοι για να κρατησουν χαμηλη τη τιμη του δεν καμνουν καλο φινις.αυτο που θα πω τωρα εχει λιγη δοση υπερβολης αλλα αν ο ρωσος εκανε καλυτερο φινις και εβαζε και λουσα στο οπλο θα πουλιοταν στη τιμη του μπερετα και μπραουνινγκ.τωρα στη πραγματικοτητα το οπλο, το δικο μου τουλαχιστον μετα απο επισκεψη στον οπλουργο ξεπερασε τα οποια μικροπροβμηματα ειχε.το οπλο δε εχει ζυγισμα και τα 3,5 κιλα του τα νιωθεις ενω αλλα οπλα στο ιδιο βαρος δεν σε κουραζουν λογω ζυγισματος.αυτο βεβαια ειναι υποκειμενικο καθως ο καθενας μας εχει το δικο του σωματοτυπο.το μπαικαλ ειναι οπλο μιας ζωης ειναι ανθεκτικο και στιβαρο δεν σου λεω τωρα να παρει το κυνηγετικο και να παιζεις 10000 χαρτουτσιες το χρονο στο σκοπευτηριο.εγω το πρωτο χρονο ειχα αρκετες αποτυχιες και πολλα κουτσοφτερα ειδικα στις τζικλες ηταν απελπισια.το δευτερο χρονο χαμηλωσα το κοντακι γιατι οπως αποδειχθηκε ψηλοπαιζα αρκετα και το προβλημα μου λυθηκε.οτι παιζω αμα ειμαι πανω του ειναι τεζα κατα
90% αλλα αμα ειμαι πανω του το τονιζω.το μονο που δεν μου αρεσε ειναι τα τσιοκ 4 και 5 που αφηνουν πολλα κενα αλλα τα 3 και 2 εν παιζουνται.εχω και αφτερ μαρκετ της gemini 4 και 2 και ειμαι κομπλε.
τωρα για το φιλο που ρωτα ειναι αναλογα του μπατζετ αν μπορει να δωσει 800-900 ας παρει μεταχειρισμενο μπραουνινγκ αν οχι τοτε μπαικαλ
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
AlexisBaikal
Full Member
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 15:03

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από AlexisBaikal »

Gia na eimai eilikrineis auto to poso dia8etw apla h8ela na parw tin apopsi sas osoa afora tin marka baikal gt exw akousei k kala k kaka ap oti exo katalavei ine 8ema tuxis elpizw na m vgei se kalo ....metaxeirismeno prospa8isa na vrw se etsi times alla den iparxoun opos t 8elo dld sporting 28" polychok
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

παιδκια ξερει κανενας που μπορω να εβρω εξωτερικα τσιοκ για τον μπαικαλ τον κυνηγετικο??
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από mikros »

XATZIKRIS007 έγραψε:παιδκια ξερει κανενας που μπορω να εβρω εξωτερικα τσιοκ για τον μπαικαλ τον κυνηγετικο??
Ίσως να έχει ο Χ΄Μπεης στην Λάρνακα.
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από giorgos80 »

Άβαταρ μέλους
MsgJack
Full Member
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Φεβ 2012, 01:12

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από MsgJack »

XATZIKRIS007 έγραψε:παιδκια ξερει κανενας που μπορω να εβρω εξωτερικα τσιοκ για τον μπαικαλ τον κυνηγετικο??
Να ρωτήσω σε τι βοηθούν τα εξωτερικά τσιοκ;
Έχω Baikal - mp310 sporting.
Hunt, Search, Track, Avast, Retrieve?
Get a D. Drahthaar...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”