Μια βοήθεια !!!!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Μια βοήθεια !!!!!!

Δημοσίευση από Γιατρός »

Σωστός
Πάρε μεταχειρισμένο σε εξαιρετική κατάσταση
Ο κ Σάββας πολύ εξυπηρετικός άδρωπος
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Η μονη μου συμβουλη να κοιταξεις να εχει ρυθμιζομενο κοντακκι εργοστασιακο αν θα πιασεις μεταχειρισμενο η καινουργιο και δεν εισαι σιγουρος αν σου καθεται η δεν ξερεις τι πρεπει να προσεξεις σε ενα οπλο/επωμιση...προσωπικα θα πηγαινα σε μεταχειρισμενο σπορτιγκ 2-3 χρονων το πολυ αφου με τα λεφτα που διαθετεις ΑΝΕΤΑ θα μπορεσεις να πιασεις ενα οπλο που η αρχικη του τιμη ηταν πανω 2-2500.Μην βιαστεις και ζητα απο καποιον που ΚΑΤΕΧΕΙ το θέμα πραγματικα (πχ Σαββας Μ) και οχι καποιον που καμνει πως καταλαβει.Με την ησυχία σου :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Boyia1981
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2014, 07:39

Re: Μια βοήθεια !!!!!!

Δημοσίευση από Boyia1981 »

Και που να βρω εμπιστο άτομο να πιάσω μεταχιρισμενο όλοι λένε δεν το κηνιγισαν πολύ κτλ και στα μαγαζιά το ίδιο!!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Απο που εισαι φιλε?
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Boyia1981
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2014, 07:39

Re: Μια βοήθεια !!!!!!

Δημοσίευση από Boyia1981 »

Λαρνακα αλλά δουλευο Λευκοσια
Άβαταρ μέλους
andreas constantinou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2014, 01:38

Re: Μια βοήθεια !!!!!!

Δημοσίευση από andreas constantinou »

Το οπλο που θα παρεις πρεπει το κοντακι να ειναι κομενο ραμενο στα μετρα σου.Τα choke του πρεπει να ειναι ανοιχτα.Απ'οτι αποδειχτηκε τα skeet ειναι πολυ καλα διοτι οι κατασευαστες τα κανουν να βγαζου τελειες κατανωμες.Οι Εγγλέζοι λαλούν οτι το ανοιχτον οπλο γεμωνει τη τσέντα.Με τα λεφτα που διαθετης βρησκεις το καλυτερο μεταχειρησμενο.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Μια βοήθεια !!!!!!

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Ειπα και εγω να ακολουθησω την τεχνολογια και με τουτο το σαμουνγκ ς4 εν μπορω να βαλω φωτο στο φορουμ . πως μιτσιανικουν ρε κοπελια μπορει καποιος να μου ξηγησει ?
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Μια βοήθεια !!!!!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

andreas constantinou έγραψε:Το οπλο που θα παρεις πρεπει το κοντακι να ειναι κομενο ραμενο στα μετρα σου.Τα choke του πρεπει να ειναι ανοιχτα.Απ'οτι αποδειχτηκε τα skeet ειναι πολυ καλα διοτι οι κατασευαστες τα κανουν να βγαζου τελειες κατανωμες.Οι Εγγλέζοι λαλούν οτι το ανοιχτον οπλο γεμωνει τη τσέντα.Με τα λεφτα που διαθετης βρησκεις το καλυτερο μεταχειρησμενο.
ετον αλλο εναν δικο μας! φιλε συμφωνω απολυτα οσον αφορα τα ανοικτα τσιοκς
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Μια βοήθεια !!!!!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Ειπα και εγω να ακολουθησω την τεχνολογια και με τουτο το σαμουνγκ ς4 εν μπορω να βαλω φωτο στο φορουμ . πως μιτσιανικουν ρε κοπελια μπορει καποιος να μου ξηγησει ?
Εχεις το tapatalk?καμνει το απο μονο του
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Μια βοήθεια !!!!!!

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

φιλε ευχαριστω για την βοηθεια αλλα σαν να και εν α βρισκω . θα παω με το πλιομοδιτικο τροπο :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”